Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A magyarok tobbségének valóban...

A magyarok tobbségének valóban nincs 1 évi megélhetést biztosító megtakarítása vagy ez csak vicc?

Figyelt kérdés

Bankban dolgozó ismerősöm mondja hogy az emberek 70% hónapról hónapra él.


Konkrétan ha nem kapna fizetést 1-2 hónapig éhenhalna.


Valóban ilyen anyagi/értelmi színvonalon van a többség?



2020. márc. 11. 08:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én értem, hogy a 150es se túl extra, de lehet olcsóbbat találni. Budapesten belül egész jó a közlekedés, 2 óra az talán még Budapest két távoli vége között sincs. De ha csak ezen múlna, hogy 0 Ft vagy 50 ezer a havi megtakarításom akkor én bizony kibírnám azt a napi 2x2 óra utazást. Bár én mindig is város szélén laktam és iranyonkent 60-80 percnél többet sose kellett utaznom. A 45 ezres albi is olyan helyen volt város szélén ahonnan 20 perc Blaha...
2020. márc. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

21es. Már jó ideje nincs 45 ezres albi SEHOL. Mondogathatod, hogy de, biztos van, csak kintebb kell menni. NEM. NINCS. Csepel külső határában lehet, hogy talál 90ért egy garzont. Vagy harmadmagával élhet 70ért Kispesten. De ennyi.


Majd ha igazán beüt a válság, bezuhannak az árak.

2020. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy kicsit magasabbak az árak, nem is mondtam mást! De ami nekünk 45 volt az a kategória ma 90-100 és nem pedig 150.

Csak azt mondom, hogy ha ezen múlik, hogy tudok-e felrerakni akkor én inkább lejjebb adok az igényemből.

2020. márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
23: az akkor ott van, hogy rezsivel 150.
2020. márc. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Hát ha nem fér bele akkor van szoba 35-40ert. Ingatlanos oldalon most kerestem rá.
2020. márc. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!