Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek a volt főnököm...

Szerintetek a volt főnököm tesz folyamatosan keresztbe nekem?

Figyelt kérdés
Tavaly futárként dolgoztam, és balesetem volt a céges autóval. Mivel nemvolt casco így én kellett volna megtérítésem a kárt. Egy ócska g astra volt, a baleset előtt alig ért 400 ezret, és a főnököm 300ezerre becsülte a kárt, amit fél éven keresztül akart levonni a fizetésemből. Mivel nem akartam ennyi ideig ingyen dolgozni így azonnal felmondtam. Azóta három munkahelyem volt, és mindenhonnan indokolatlanul elküldtek néhány nap után. Elképzelhető, hogy az ex főnököm bosszúból mindenhonnan kitúr?

2020. márc. 12. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
"indokolatlanul"... szóval csak annyit mondtak, hogy ne gyere be holnap? És te meg se kérdezted miért? Vagy megkérdezted és ők azt válaszolták, hogy "csak"? Vagy hogy?
2020. márc. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valami mondvacsinált oka mindig volt, például rosszúl megy a cég, és nem tudnak fizetni, és hasonlók. Ennek ellenére miután elküldtek azonnal felvettek helyettem új sofőrt.
2020. márc. 12. 17:39
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

És honnan tudja a főnököd, hogy a kb. 500 futárcég közül épp hol dolgozol?

Plusz ha a jogos volt a főnök igénye, hogy térítsd meg a kárt, akkor az, hogy felmondtál nem jelenti azt, hogy nem lehet rajtad behajtani, egyszerűen beperelhetett volna - hacsak nem feketén dolgoztál.

2020. márc. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!