Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A koronavírus miatt mennyire...

A koronavírus miatt mennyire esett vissza a munkahelyek hajlandósága új munkavállalók felvételére?

Figyelt kérdés

2020. márc. 13. 10:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Ez egy nagyon jó, én is ezen gondolkoztam, h kb. az összes jó cég elküldi az embereit homeofficera és akkor hogy lesz az interjúztatás, szerződés aláírás, betanítás stb folyamatok.

Oké az interjúztatásra ott a telefon, skype de a többivel mi lesz?

2020. márc. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Hozzánk ugyanúgy keresik az embereket, mint előtte. A munkát ugyanúgy el kell végezni.
2020. márc. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk beszüntették a toborzást, mindenki home office. - német multi
2020. márc. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én éppen munkát keresek, sok helyen beszüntették a toborzást, létszámstop van. Interjúra is alig hívnak. Úgy érzem megszívtam :)
2020. márc. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
A múlt héten még hemzsegtek a szakmámhoz köthető hirdetések, úgy kellett köztük válogatnom. Ezek most, egyik hétről a másikra teljesen elapadtak, nem tudtam a héten jelentkezni sehova. Másrészt fb-csoportokban, posztokban már látni némi mozgolódást, többen el fogják kezdeni most feltalálni magukat (színházi előadások streamelése stb.), szóval annyira még nem tűnik apokaliptikusnak a helyzet. Valahol bízom benne, hogy nem fog leállni a termelés, és akár skype-os interview-k formájában is lesz felvétel helyekre.
2020. márc. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk megy tovább minden, továbbra is 37 nyitott pozíciónk van, tegnap küldte ki a HR vezető hogy továbbra is be kivánja tölteni csak online interjú alapján.
2020. márc. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ket honapja vagyok munkanelkuli. Voltak interjuk, akar heti egy is volt. Most harmadik hete mondjak vissza a virusra hivatkozva oket es az uj allasok szama is megcsappant.
2020. márc. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hetes vagyok.


Mi a pofatlan? Hogy amig volt akar szakmamhoz kotheto allas, a cegek huztak az idot. Hetekbe kerult, mire interjura hivtak, vagy harom korosre nyujtottak, gyakran konkretan az interjun nyammogott az ember, hogy nem tudja meg milyen feladatok lennenek, de az elmult honapban ketto helyen is szemelyisegtesztet kellett irnom.

2020. márc. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
1-es van online alairas is. Adobe vagy min irtam ala egy londoni iroda berleti szerzodeset anno.
2020. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Betanitasra is van rengeteg online platform.

Vannak egyszerubbek de van teljesen olyan ami a cegnek keszult egyenesen.


Meg gyakorlati dolgokat is tanitanak videokon.


Ugyanugy oktatasban itt olyan online rendszerek vannak, hogy a hagyomanyos iskola kb. felesleges mellette.


(El akartam adni egy rendszert mint kozvetito a magyar iskolaknak, de ra kellett jonnom, hogy valami tuzhoz kozeli mar eladta es EU-s penzbol majdnem minden magyat iskolanak van hozzaferrese a rendszerhez.


Ehhez kepest sehol nem hasznaljak.

Sot e-mailen kuldozgetik a szarsagokat.

Szanalmas.)

2020. ápr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!