Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti hogyan spóroltok? Van...

Ti hogyan spóroltok? Van bevált módszeretek? Főleg olyan emberek tippjei érdekelnének akik nem sokat keresnek.

Figyelt kérdés

2020. márc. 13. 18:28
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%

A fizetésem x részére úgy tekintek, mintha nem létezne. Még aznap átutalom a másik számlámra, amihez nem nyúlok hozzá.

Jelenleg a fizum felét rakom el így.

2020. márc. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
87%

Ahogy az előttem szóló írja! Rögtön fizetéskor félretenni az előre meghatározott összeget - nem pedig hó végén sírni, hogy jajj, megint nem maradt semennyi...

A maradékot kell okosan beosztani.

2020. márc. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
84%

Nekem se marad sok. Rengeteg kiadásom van de úgy véltem h egy picike összeggel elkezdek felrerakni. 10ezer Ft-ot amit én úgy vélek h azt tuti elettem volna büfében vagy mekiben egy hónap alatt. Nyitottam egy takarék számlát és minden hónapban arra megy ez az összeg. Ha úgy adódik akkor abban hónapban még rakok rá vmennyit pl 5ezret netbankon keresztül.

Ha gáz van bármikor letudod szedni. A lényeg h ne legyen szem előtt h elköltsem.

2020. márc. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván nem is kell kötelezően a fizetésed 50%at felrerakni, DE kicsiben is ellehet kezdeni pl 5000ft kezdetben minden hónapban aztán ha marad több vagy jobban fizető munkahely lesz akkor persze növelni az összeget

3as voltam

2020. márc. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is van takarékszámlám amire a fizetésem 100ezres része megy, a maradék pedig a bázis számlámon marad. Abból szoktam ételt venni, befizetni a netet esetleg könyvet venni ha megengedhetem bár próbálok tudatosan vásárolni ami néha nem jön össze.

Az a fajta ember vagyok aki bemegy a boltba és hopp ezt is beleteszi a kosárba meg áh még ezt is azt is majd megbánom miután kifizettem és lelkiismeretfurdalásom lesz..

Most több, mint 150 ezer ment el egy hirtelen haláleset miatt, mindent én fizettem, alig maradt a takarékomon valami és ez olyan frusztráló..

Sokszor veszek lottót és eurojackpotot ami pénzkidobás valamilyen szempontból (bár legalább nem cigire, alkoholra költöm) és sokszor reménykedek hátha nyerek valamilyen nagyobb összeget, de hiába..

2020. márc. 13. 18:57
 6/39 anonim ***** válasza:
66%
Ez tényleg nem egy nagy was is das. Hogyan spórolok? Nem költöm el a pénzt, amit keresek.
2020. márc. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
64%
Egyszerű, úgy kell tekinteni mintha csak fele ennyit keresnék.
2020. márc. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Mindet nem lehet nem elkölteni?

Sokszor két számla több, mint 20 ezer..

2020. márc. 14. 06:35
 9/39 anonim ***** válasza:
87%
Remélem nem költesz többet lottóra mint 1000 Ft már az is tulajdonképpen 52 ezer FT éves szinten , havi szinten 4000 Ftos számlának tekintendö. Ha hivatott vagy nyerni akkor elég ha 1 vagy 2 lottótipusban benne vagy,fölösleges mindegyikre költeni
2020. márc. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
45%

Tudatosan gyűjtök és figyelek Isten -a Szent Szellem vezetésére, ami a belso megerzes altal es az o beszede altal nyílvánvaló.

Nem keresek sokat , de sokan csodalkoznak h csinalom.. mert mindig van h adjak ha vkinek szuksege van, es felretenni is tudok. Mas fizuja duplaja triplaja stb. okes az enyem csak 150, de áldás van rajta, megvan bosegesen ami kell, adni is mindig tudok stbstb.

A lényeg legyen Isteni vezetesed.

Es ez ugy a legeggyertelmubb ha közeli kapcs.ban vagy vele.

udv.

2020. márc. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!