Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Koronavírus miatt határozatlan...

Koronavírus miatt határozatlan időre elvesztettem a vendéglátós állásom, mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Tudom hogy rengeteg embert érint még ez a probléma, de nekem sajnos jelenleg nincs megtakarításom, két hónapja költöztem új albérletbe és a kaukcióra költöttem a megtakarításom.

Mit tegyek most? Teljesen tanácstalan vagyok, bárhol prólálkozok(szállodák, éttermek) mindenhonnan elküldenek a jelenlegi helyzet miatt.

22/L



2020. márc. 16. 21:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
35%
Még egy voks a prostitúcióra.
2020. márc. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
96%

Én azt tanacsolnam ha teheted menj haza szüleidhez,ha mázlid van talán még anyagilag tudnak segiteni,ha már nem élnek,akkor sorry,bar eleg fiatal vagy(tuti élnek)

Ugy tudom sok föberlő belemegy a késöbbi albélrleti díj kifizetésébe!

2020. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem költözz haza
2020. márc. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem is bezárt a munkahelyem 14.-én, tescoba egyéb üzletekbe felvesznek azonnal, bár ha már keresnék inkább valami online kiszállítás/bevásárlás/futárkodás/saját kocsival kiszállításos területen keresnék valamit... Még nem keresek másikat, valószínű kinyitunk előbb utóbb újra, és kb. 1 évre elég a megtakarításom. 28/F
2020. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
83%

Ha van jogosítványod, vagy tudsz biciklizni, akkor kiszállítóként biztos találsz munkát.

A szüleidhez ne menj, gondolom nem 30 évesek, nem tenne jót nekik ha véletlenül elkapnák.

Vendéglátósként nincs esélyed sehol, rokonom ugyan ebben a helyzetben van, Svájcban.

Futárként érdeklődj.

2020. márc. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2020. márc. 18. 00:22
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Trafik
2020. márc. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Megoldódott?
2021. ápr. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!