Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldi vendéglátós ajánlólev...

Külföldi vendéglátós ajánlólevelet, érdemes egy itthoni hasonló állás ajánlathoz hozzácsatolni?

Figyelt kérdés

Külföldön vendéglátásban dolgoztam, van ajánló levelem de jelen helyzetben sajnos nemtudok újra kiutazni, de most hirtelen találnom kell egy hasonló állást itthon a saját városomban. Komolyabb helyre szeretnék jelentkezni ( nem egy sarki büfébe vagy mekibe ), de nemtudom hogy ez előnyt vagy hátrányt jelent e!? Az én saját elképzelésem az a dologról hogy nem feltétlenül jó hozzácsatolni, mert ugye itthon fele annyit sem lehet keresni mint kint és ebből adódóan a munkaadó tudja hogy mennyire tartom a munkámat, tehát hogy nemfogok minimálért dolgozni és ha úgy van akkor bármikor leléphetek ha valami nem fair. Remélem érthető valamennyire hogy mire célzok?! Természetesen nem kinti fizetést várok el, de egy kicsi belelátásom van a dolgokba hogy mi hogy működik. Összegezve: Ha belerakom az ajánlást akkor tudni fogja hogy lesznek korrekt elvárásaim, és inkább felvesz olyat aki mindent megcsinál totális minimálért? Vagy épp az ellenkezője fog történni? Előrébb kerülök a sorban?


Valakinek van ilyen téren már tapasztalata?



2018. dec. 12. 17:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kb 14 évvel ezelőtt kint dolgoztam hajón (Budapest-Passau), én itthon mindig beleírtam, őszintén megmondom, úgy érzem, hogy csak előnyöm szàrmazott belőle eddig.Na persze a fizetésben nem.

2018. dec. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!