Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkakörökben lesz...

Milyen munkakörökben lesz hiány-kereslet az elkövetkező vírusos időkben?

Figyelt kérdés

Ugye most gyakorlatilag a teljes vendéglátós-turisztikai, stb szektor lenullázódik, és hirtelen rengetegen kerülnek a munkaerőpiacra.


Én, mint diplomás álláskereső, milyen munkakörben találjam meg azt az ideiglenes helyemet, amiben átvészelhetem a válságot?


2020. márc. 17. 00:33
 1/8 anonim ***** válasza:
milyen diploma? az azért nagyban szűr
2020. márc. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A kérdés lényege miatt mondjuk úgy, hogy válságban nem releváns, mert nem válságálló, főleg mivel tapasztalatlan pályakezdő vagyok.


(Amúgy válságálló lenne, mert agrár, és hát az emberek válságban is esznek. Csak mivel eddig nem tudtam elhelyezkedni vele, így valószínűleg ez most mégjobban elhúzódik. A legrosszabbra kell készülni sajnos.)

2020. márc. 17. 01:35
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Hulla sminkelősökből, sírásókból stb.
2020. márc. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Áh. Az olaszoknál a temetésekwt is felfüggesztették.
2020. márc. 17. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Orvos, ápoló.
2020. márc. 17. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Orvos, nővér, fuvaros, bolti dolgozó, kajafutár.
2020. márc. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TappancsMancs ***** válasza:
Orvosnak nem fogják felvenni :) a betanított ápolót még el tudom képzelni, de nem tudom mennyire végzettség köteles. Talán később, a járvány előrehaladtával lesz olyan is, hogy betanított ápoló a szükséghelyzet idejére. A többi életképes szerintem is.
2020. márc. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyári munkás.
2020. márc. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!