Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Súlyos ételallergiákkal és...

Súlyos ételallergiákkal és crohn betegséggel hol lehet dolgozni?

Figyelt kérdés

Napi 20 hasmenésem van diéta és gyógyszerek mellett. Pont múlt évben mentem volna egyetemre, de le kellett mondanom róla. Milyen szakmát tudnék így végezni ahol tűrik hogy a munkaidőből kb 2 órát mosdóban legyek? Otthonról végezhető munkáról ne írjatok, mert kamu az összes! Hónapok óta jelentkezem és mindegyik kamu. Csak úgy működik az otthoni munka ha van egy diplomád, irodában melózol és megengedik hogy heti párszor otthon legyél.

Azt se írjátok hogy “csinálj honlapokat” mert nincs informatikai képzettségem! A honlapkészítést, programozást egyetemen tanítják! Szüleim csináltattak már honlapot és egy egyszerű cégnél is programozó és grafikus van! Akik iskolákat végeztek.

Egyéb ötlet?


2020. márc. 18. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Használj gumipelenkát + kva sok dezodort.

Egyébként most a fél ország home offizozik, azok is, akik eddig nem. Persze a legalja munkákban nem lehet.

2020. márc. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tanulj meg varrni, akár online, otthon önszorgalomból és varrj.

Akár eleinte csak kisebb felhajtások, ruhajavítások, a most divatos vászontáskák stb.

2020. márc. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Crohn beteg vagyok, sztomazacskoval. (Azert erzed, hogy ez mennyivel szarabb... :/ )

Nem szabad feladni, en igy biciklizek, jarok dolgozni (najo, karaten alatt nem), megoldom, mert meg KELL oldanom, a siras nem vezet sehova.


(Etelallergia azert relative konnyen kezelheto, attol nem lesz hasmenesed, ha betartod a dietat. Croch neccesebb, de ha nincs fellangolas, akkor az is bekesebb.)


Huzzal egyetemre, van levelezo szak is, menj oda, kuzd vegig, mert szakma nelkul betegseg nelkul sem konnyu megelni.

2020. márc. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Egy bármilyen munkahelyen, ha bent töltenél 10 órát, hogy meglegyen a nettó 8 óra munkaidőd, nem lehet, hogy elnézőbbek lennének?
2020. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2. Férfi vagyok, nem lennék túl ügyes és hiteles varrónő.

3. Köszi, de leérettségizni is alig tudtam. A suli utolsó évét 2 év alatt tudtam elvégezni a hiányzások miatt. Nem voltak túl megértőek így egy magánsuliba irattak be ahol kedvezményeket tettek nekem. Az érettségit is másodszorra szeptemberben tudtam letenni mert a második naptól olyan fellángolásom lett, hogy az ágyból nem tudtam szinte kikelni a mosdóig. A levelezős egyetemeken is úgy tudom hogy hétvégén be kell járni, meg vizsgázni is, szóbelizni.

4. Nem nagyon értik meg az ilyesmit. Ha a többi munkatárs akikkel együtt kell dolgozni elmegy 5-kor akkor én hiába maradok 7-ig. Meg ha napközben is éppen munka van, akkor ott akkor kellek, nem munkaidő után.

2020. márc. 19. 12:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Harmas vagyok.

Mivel meggyogyulni nem fogsz (leven gyogyithatatlan), ezert innentol ezt nyugodtan veheted fix adottsagnak, magyarul csak mas dolgokon tudsz valtoztatni.

Ha nem csinalsz egyetemet (akar 5-6 ev alatt is), akkor jobb sose lesz a helyzeted, csak rosszabb.


Gyogyszert szedni (vagy biologiai cuccot, ha azt kapod), dietara figyelni, aztan hajra, nincs mar eloremutato ut!

2020. márc. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!