Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Igaz, hogy komoly betegséggel...

Igaz, hogy komoly betegséggel kirúgnak a munkahelyemről?

Figyelt kérdés
Nemrég diagnosztizáltak egy komoly, elhúzódó betegséget nálam. Jelenleg még jól vagyok, de várhatóan az évek során romlik az állapotom. Be kell ezt jelentenem a munkahelyemen és ha igen, akkor azonnal kirúgnak?
2011. júl. 26. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ige, kirúghatnak, sőt még komoly betegség sem kell hozzá. Már táppénz alatt is, főleg, ha az új tervezet életbe lép. Én titkolnám, amíg el tudom látni a munkámat.
2011. júl. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

befolyásolja a munkádat? ha igen, be kell jelentened (pl, ha sclerosis multiplexed van és darut kezelsz, vagy epilepsziád van és soför vagy akkor van hozzá közük és ki is rúgnak, mivel alkalmatlan vagy)


ha nem befolyásolja a munkát, mert mondjuk hivatalnok vagy az apehnál és izomsorvadásod van, akkor semmi közük hozzá

2011. júl. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Irodában dolgozom, de a látásomat befolyásolja a dolog, a látóidegek (is) sorvadnak. Akkor azt hiszem ennek ennyi.

Ha nem az én hibám, hanem így jártam, akkor valami végkielégítés nem jár vagy ne is álmodjak ilyesmiről, simán kitesznek?

2011. júl. 26. 12:37
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
el tudod látni a munkád? akkor nincs hozzá közük, hogy látóideg sorvadásod van
2011. júl. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja az előző. Amíg el tudod látni a munkádat, és főleg másokat nem veszélyeztetsz, addig a te dolgod.
2011. júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazatok van, nem szólok egy szót sem, egyelőre nem zavar semmit.
2011. júl. 28. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!