Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van értelme jelentkezni egy...

Van értelme jelentkezni egy munkára ha elvárás a jogosítvány de nekem nincs?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 1. 11:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
NEM
2020. ápr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Józan ésszel nem sok értelme van. Persze, jelentkezhetsz, csak éppen az első körben kiszórnak.
2020. ápr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De nem értem miért kell jogosítvány egy müszakvezetönek gyárban?
2020. ápr. 1. 11:08
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Nincs értelme.
2020. ápr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%

Van.

Ha nem kifejezetten sofőr állás, semmi veszítenivalód nincs. Én is jelentkeztem olyan helyre anno, ahova a végzettségem nem volt még meg, mégis engem váélasztottak...

2020. ápr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

"De nem értem miért kell jogosítvány egy müszakvezetönek gyárban?"


Az megvan, hogy egyre növekvő járvány van...?


Ki tudja, mikor vezetnek be totális kijárási tilalmat, amikor csak munkáltatói igazolással lehet mozogni, és szigorúan csak a munkahely és lakóhely közötti legrövidebb útvonalon?

Ki tudja, mikor állítják le teljesen a tömegközlekedést, vagy állítják meg félóránként a vonatokat a megyehatárokon, mert koronavírusgyanús embert találtak rajtuk?


Ilyen helyzetben érthető, hogy nem akarnak szrakodni azzal, hogy beszólsz mint műszakvezető, hogy "bocs főnök, nincs se busz, se villamos, de a beosztottak majd biztos ellesznek valahogy!"


Arról nem is beszélve, hogy egy műszakvezetőnek nyilván a felsőbb vezetőkkel is találkozni kell, akik meg érthető módon nem akarnak kezet rázni azzal minden nap, aki két és fél órát buszozott a fertőző zombik társaságában.


Örülj, hogy még egyáltalán van gyár valahol...

2020. ápr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó így már értem de elég közel lenne a gyár 15km ha minden kötél szakadna max egy félóra-45 perc alatt bent tudnék lenni kerékpárral is.
2020. ápr. 1. 12:38
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez őket alapesetben nem fogja sztem érdekelni, már ha találnak olyan jelöltet, aki beleillik az elképzelésükbe, ahogy kiírták az állást: itt van a 35 éves vállalati Trabant, itt van az igazolás, benzint számlára térítjük, aztán te bent vagy itt minden reggel 7-re akár 200 melós van itt, akár 5. Mert gondolom, így képzelték el.


De ettől függetlenül add be, viszont megjegyzés rovatba írd oda mindenképpwn amit előbb írtál, hogy szükség esetén kerékpárral is be tudsz járni a gyár közelsége miatt (ez utóbbi a költői túlzás).


Aztán ha nem találnak jogosítványos jelöltet, így te még mindig szóba jöhetsz.

2020. ápr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Most nincs. Rengeteg a munkanélküli, egy állásra 100 feletti most a jelentkező, ha feltétel a jogsi, akkor olyat vesz fel, akinek van, bőven van kiből válogatni.
2020. ápr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tehát egy próbát mindenképpen megér,veszíteni nem veszíthetek vele,itt arról van szó hogy a jelenlegi fizetésem köpedelem hiába biztosan megmaradó és könnyü munka de ennyivel nem elégszem meg. Elkezdtem nézelödni és meglepödtem hogy több gyár is keress különbözö munkakörökre embert ebben a helyzetben is,a sorra nyilván nem fogok menni csak rontaná életminöségem
2020. ápr. 1. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!