Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elvállaljam ilyen kevés...

Elvállaljam ilyen kevés fizetésért?

Figyelt kérdés
Nincs munkahelyem, vendeglatasban dolgoztam itthon es kulfoldon is.. nem talaltam egyelore semmi jot, foleg ebben a valsagban.. peksegbe tudnek menni 130 ezerert havonta.. nagyon nevetseges es egyben siralmas, de itthon sem szeretnek ulni.. valoszinuleg elvallalom, de nagyon le kell adnom az egombol.. aki hasonlo cipoben jar , gondolom aterzi.. ezelott 8 eve kerestem emnyit egy gyarban...

2020. ápr. 4. 20:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
De azt legalább megfizették az más kérdés, hogy drágább kint a megélhetés is
2020. ápr. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem a penzemre voltam buszke, hanem hogy kibirtam, a nehezsegek es a honvagy ellenere...
2020. ápr. 5. 07:58
 13/19 anonim ***** válasza:
73%
Jah, megfizették, nyilván tudott bérelni belőle egy szobát London-külsőn, 5 indiai lakótárssal. Az aztán az életszínvonal.
2020. ápr. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%
Hát, a nagy magas egódból aligha fogsz megélni :D
2020. ápr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
56%
El lehet vállalni, de akkor a rezsi számlákat át kell íratni a főnököd nevére.
2020. ápr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem Londonban eltem, es nem bereltem. A tobbit talald ki 😅
2020. ápr. 5. 13:40
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod, hogy mennyi tartalékod van és milyen színvonalon felel meg neked. Ha saját lakásban élsz és nem fizetsz hitelt, akkor már valamivel könnyebb helyzetben vagy, mintha a lakhatásod múlna rajta. Ha a rezsit fizetni tudod anélkül is akár 1 évig is és jól el vagy otthon, akkor én a helyedben inkább tanulnék valamit otthon, nyelvet stb. De ha számít a pénz, akkor nem ciki elvállalni ennyiért, most sajnos örülni kell mindennek. Valameddig ki lehet bírni ilyen munkát is, örökre úgysem fog tartani ez az időszak sem.
2020. ápr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

hány óra munka hány nap?


Pl heti 3 napra 8 órával nem a legjobb de nem is olyan rossz.


Sajnos megint ezek a kedves magyar vállalkozók fognak jól járni, lehet majd éhbérért alkalmazni az embereket.

2020. ápr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Lesz, aki örömmel elvállalja...
2020. ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!