Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Paypal létrehozása, pénz...

Paypal létrehozása, pénz ráutalás, fizetés hogyan? Több lenn

Figyelt kérdés
Tehát elég regisztrálni a paypal.com weboldalra, megadom bankkártyám adatait, aztán már utalhatom is rá a pénzt? nem kell a bankkomtól stb semmilyen visszaigazolás stb? meg lehet otthon a gép előtt csinálni az egészet?

2020. ápr. 6. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:

A regisztráció folyamata ez ahogy leírtad.


Viszont nem közvetlenül te utalod a paypalra a pénzed, hanem egy közvetett bankhoz kerül át a pénzed először, és ők onnan továbbítják paypal-ra, ami 1-2 munkanap mire megjelenik paypalon. Ez jelenleg költségmentes.


Ennek a menetét a paypalon fogod látni, a pénz feltöltés menüponton.


Valós adatokkal tölts ki mindent és nem ütközhetsz akadályba, ne próbálkozz kamu adatokat megadni, se magadról, se a bankról stb.

2020. ápr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ha van paypalod vagy csak értesz hozzá, segítenél? hogy mire kell menni? mert szlovákiában élek, és mikor beállítottam az országot, át is tette szlovákra, átállítani nem tudom, ezért ha elmondod hányadik pontra, menüre menjek hogy tehessek rá pénzt, az jó lenne...


meg olvastam vhol, hogy a paypal küldd vmi próbautalást egy jelképes összeggel, hogy jó-e a számla, ezt majd később visszaveszi, ezt se találom... vagy ez nem is kell, csak ha ki akarod próbálni hogy jóe?

2020. ápr. 7. 16:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, én nem látom értelmét pénz rátételének, ezt sosem értettem miért csinálják az emberek. Ha már hozzácsatoltad a kártyádat (Amire te próbautalás néven gondolsz, az az, hogy a kártya megerősitése céljából a PayPal 400 forintot zárol (A megerősitést követően ez fel is lesz oldva) a számládon. Amint ez a tranzakció megjelenik a számlatörténetedben, ott lesz egy kód is, ezt meg kell adnod a PayPal rendszerében, hogy ne legyen semmilyen limit a kártyád használatával kapcsolatban, mivel ezzel igazolod, hogy valóban a tiéd) akkor egyszerűen azt használva is tudsz utalni másik PayPal számlára vagy fizetni webáruházakban azonnal és nem kell napokat várnod amig jóváiródik az egyenlegeden az összeg.


Ha kérdésed van engem kérlek privátban keress meg, mivel ritkán nézem a kérdéseket

2020. ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!