Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék hozzájutni a...

Hogyan tudnék hozzájutni a pénzemhez?

Figyelt kérdés

ausztriában dolgoztam vendéglátásban. a szezon munka vége előtt kettő nappal jöttem haza. a legutolsó meetingen a főnök azt mondta, aki akar bármikor mehet ugyanis nincs már sok munkánk. vártam hogy mikor küldik a szezonpénzt, sokadik próbálkozásomra egy emailt írtak vissza, melyben az állt, nem tudnak nekem szezon pénzt fizetni mert hamarabb mentem haza. három hónapot dolgoztam. ugye a koronavírus miatt lett hamarabb vége a szezonnak...


hol tudok panaszt tenni, feljelenteni stb... miket kell csatolni hozzá stb...


gondolok itt pl. az arbeiterkammern-re. csak németül nem tudok, ezért lenne jó ha valaki megmondaná hova írjak. linkre gondolok.


egyet kérek aki nem tud erről semmit ne okoskodjon ide, kattintson tovább. és arra se vagyok kíváncsi, hogy "azt már buktad tesóm", tisztában vagyok vele hogy ez jár. szóval unatkozók, jóindulatúak kíméljenek.


köszönöm


2020. ápr. 8. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Bocs, a konkrét kérdésedre nem tudok válaszolni, de nagyon tanulságos lehet az eset azoknak, akik itt (számtalan kérdés kapcsán) verték a mellüket, hogy nem kell a nyelvtudás a külföldi munkavállaláshoz....
2020. ápr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na de nehogy csak negatív legyek, tessék, itt tudsz mintaleveleket letölteni. Sajnos ehhez is kell egy kis nyelvtudás...

Nem írtad, melyik tartományban voltál, én Tirolt állítottam be.


[link]

2020. ápr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!