Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hétfőn bevigyem az erkölcsi...

Hétfőn bevigyem az erkölcsi bizonyítványt? Vagy kár lenne a gőzért? Nem tudom mit tegyek most.

Figyelt kérdés

Jelentkeztem polgármesteri hivatali állásba. Fejlesztési munkakörre. Viszont nem csatoltam az erkölcsi bizonyítványt mert nem volt még meg és ráér az elbírálás határidejéig.

Múlt csütörtökön járt le a jelentkezési határidő és jövő kedden az elbírálásé.

Még nem szóltak postán pedig már nem érne oda. Van értelme beutaznom elvinni az erkölcsit? Vagy így hogy még nem szóltak lehet a vírus miatt az egész állás tárgytalan?


2020. ápr. 9. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Ilyenkor arról kellett volna igazolólapot csatolnod, hogy elindítottad az erkölcsi bizonyítvány kérelmét. De szerintem vidd be nyugodtan.
2020. ápr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

NE VIDD BE !!! Lehetőleg minden személyes kontaktust kerülni kell - ez folyik a csapból is!

Ha mindenképpen el akarod juttatni, akkor lefotózod/beszkenneled az önkormányzat/ügyintéző email címére, de magad is írtad, hogy ráér az elbírálás határidejéig. Nem ezen fog múlni, hogy felvesznek-e vagy sem...

2020. ápr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és hétfőn ne vidd be, mert HÚSVÉT HÉTFŐ LESZ!!! :D

(előző vagyok, de még én se vettem észre elsőre :D )

2020. ápr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

beküldöd, akár most - hétfő ünnepnap, ne vigyél semmit

Egyébként, igen, csatolni kell azt, hogy "folyamatban". Ez nem lesz akadály a felvételhez, ne izgulj.És drukkolunk,hogy sikerüljön, amt szeretnél.

2020. ápr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igaz kedd. Bocsi.

A gond az hogy csak levélben lehetett beküldeni ami vicc 2020-ban.

Viszont egy héttel a beadási idő után mindig szóltak eddig az interjúról meg bármiről.

2020. ápr. 9. 15:11
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
#2: mert szerinted ha munkába áll, hány emberrel fog találkozni. Én is ott dolgozom, nem állt meg se az élet, se az ügyfélfogadás.
2020. ápr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező:

- ha még nem voltál állásinterjún, akkor felesleges görcsölni, mert akkor ott oda tudod adni, ha meg nem hívnak, akkor nem is kell nekik.

- eredeti erkölcsit nem adnék postára, csak személyesen adnám át az interjún, mert most még akár ajánlottan is elkeveredhet (nem kall aláírni, sőt, még a tértivevényest sem)

2020. ápr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
" mindig szóltak eddig " - most más a helyzet, semmi sincs veszve, nyugi
2020. ápr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi.

Gondolom a vírus bekavarhat de talán megyeszékhelyen foglalkoznak a meghirdetett állásokkal is.


Volt amúgy már olyan is hogy lejárt az elbírálási határidő és csak utána szóltak.

2020. ápr. 9. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!