Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hová tűntek az álláshirdetések?

Hová tűntek az álláshirdetések?

Figyelt kérdés
Harmadannyi van mint amennyi szokott lenni.

2020. ápr. 12. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te átaludtad az elmúlt bő egy hónapot?
2020. ápr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire rekord alacsony a munkanélküliség hogy szinte álláshirdetések sincsenek.
2020. ápr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
elkaptak egy csúnya vírust
2020. ápr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hallottam, kering mostanság valami kórság az emberek között, lehet, hogy az okozza.
2020. ápr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Konkrétan nincs értelme feladni, mert az idióták (akik munkát keresnek), ki se mozdulnak otthonról... és ez miatt az én vállalkozásom is inkább áll.
2020. ápr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Ráadásul nem menő a skype-os interjú, amit nem is bánok. Ne legyünk teljesen a technika rabja.
2020. ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

#5 vagyok, köszönöm a lepontozást! :)


Webáruházam van, és kellett volna egy alkalmazott, mert van megrendelés és egyedül nem bírom. Hiába adtam fel a hirdetést, csak olyan válaszokat kaptam: "Ha itthonról végezhető, engem érdekel."

(Sok idióta nem értette, hogy a terméket be is kell csomagolni, meg átadni a futárnak... na meg feltöltéskor lemérni, ami nem megy ha nincs a kezedben).

2020. ápr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó, te már előtte se találtál embert a webshopodba, szóval ott más gond lehet. Pl gombokat fizetsz.
2020. ápr. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8: Szerintem csak kamuzik, nem is keres embert.
2020. ápr. 13. 10:10
 10/10 anonim ***** válasza:

"Szerintem csak kamuzik, nem is keres embert." - Az első titkárnőm magasra tette a mércét, minden tökéletesen ment, aztán összejött egy idiótával és most egy Mucsai kocsmában dolgozik... azóta úgy 22 jelentkező volt, és többség a próbanapon elvérzett...

Az utolsó egy főiskolát végzett lány volt (csakhogy az értelmesebb rétegből legyen), elmagyaráztam neki mindent, nekiállt, 10 perc után látom, nem halad (gondoltam még új a billentyűzet), majd fél óra után még keresgélte a betűket, ekkor rákérdeztem:

-Azt mondtad tudsz gépelni?

Erre ő: -Persze, de nekem iphone-m van.

Aznap is kár volt reggel felkelni...

2020. ápr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!