Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tifelétek milyen álláshirdetés...

Tifelétek milyen álláshirdetések vannak a neten?

Figyelt kérdés
Én akárhányszor felmegyek az Indeedre, ahol tömbösítve van több portál álláshirdetése, mindig ugyanazt látom: poperátor br 157000 ft 3-4 műszakos munkarend (Bosch)csomagoló 3 műszak (Nestlé), kfc, burger king (br 1000 ft órabér), néhány vállalkozás keres ügyintézőt hónapok óta, büfés, pultos ugyanazokra a helyekre és takarító iskolákba minimálbérért..
2019. dec. 9. 11:42
 1/10 A kérdező kommentje:
*operátor (bocsi)
2019. dec. 9. 11:43
 2/10 A kérdező kommentje:
Vagyis semmi új amire lehetne jelentkezni, ami picit több fizetést adna és nem az jellemezné a helyet, hogy nem bír senki megmaradni mivel embertelen a munkakörnyezet és kevés a fizetés.
2019. dec. 9. 11:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, merre van a tifelétek, de nálunk a Meki 1400 forintos alapbért ad, ami bruttó 240 ezer forint körüli havibért jelent még akkor is, ha semmilyen pótlékkal nem számolunk. Betanított gyári munkásként is meg lehet keresni bruttó 250-et, ha minden juttatást beleszámol az ember. Sok gyár biztosít ingyenes szállást azoknak, akik messze laknak. Ha tifelétek minimálbéres fizetéssel "csábítanak" a cégek, érdemes megfontolni a költözést.
2019. dec. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Miskolc-Borsod megye: itt a Meki br 1000 ftot ad és 106000 ftot kereshetsz 20 munkanappal..

:(

Mindenhol 2-3 műszakban hajtják ki az emberek belét és se a családos anyákra nem gondolnak sem senkire.

Eddig ügyintézőként dolgoztam, lejár a gyed és vissza kéne menni dolgozni de hogy hova?

2019. dec. 9. 11:54
 5/10 anonim ***** válasza:
LinkedInen pl. vannak egész jók is.
2019. dec. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Már a kérdésedből (nestlé, bosch) láttam, hogy Miskolc. Ugyanezt látom.

Én is gyedről szeretnék visszamenni dolgozni. Milyen ügyintézőként dolgoztál? Van néhány irodai állás most.

[link]

[link]

2019. dec. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Általános irodai adminisztrátor voltam illetve még megvan az élelmiszer- vegyi áru eladóim és januárban szeretném elkezdeni a boltvezetőit is, de a lidl-be, aldiba nem hívnak vissza, a tescoba 3 műszak van ami ugye a gyerek 3 éves koráig nem lehetséges a többi alulfizetett, sok a túlóra és iszonyú korán kezdenek.

Nem tudom, milyen papírt szerezhetnék még meg, mert itt csak a kereskedelem játszik főként és a gyár.

2019. dec. 9. 14:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Észak Magyarország: általában kulimunka, gyári robotolás, diplomás munkakörben semmi. Ha meg igen akkor a fizetés nincs megjelölve a hirdetésben, mert általában szánalmasan gyenge.
2019. dec. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát igen tapasztaltam...

Sokan kényszerülnek elvállalni a gyári munkákat br 157000 ftért, hogy megéljenek, de sajnos itt Miskolcon egy rendőr, vagy egy ápoló sem keres jobban...

2019. dec. 9. 18:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Ny Mon az osztrák határ 50 km-es körzetében pedig már 300 ezerért sem találni lassan szakit, segédmunkást meg 250-ért.
2019. dec. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!