Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Drónozásból meg lehet jól élni?

Drónozásból meg lehet jól élni?

Figyelt kérdés

Tudom szubjektív kinek mit jelent jól élni, de mondjuk havi átlag 1 millió Ft profitot havi 160 óra munkával mennyi drónos szed össze?


Esetleg átlagot tudtok?



2020. ápr. 15. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Persze, ha a CIA-nek dolgozol és tálibokat ölsz drónnal.
2020. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha el tudsz adni 160 órát 6250Ft ért havonta, akkor meg.. ellenkező esetben nem.
2020. ápr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem egy se. Nekünk is van, nem is gagyi, nem munkára, de munkához használjuk, pl felmérni. Párom néha csinál videókat, ha kirándulunk, aztán elmolyol a vágással, hanggal stb. Egész tűrhető anyagot lehet vele különösebb előképzettség nélkül összehozni. Viszont minőségi anyaghoz már elég sok repülési rutin kell, illetve tudni kell a kamerával is bánni, plusz az utómunkához való programokat is jól kell tudni használni.

Aki ebből él az se keres milliókat, a filmes szakmában biztos jó pénzek vannak, de elég szűk szerintem ez a réteg. Ráadásul most azok is szarban vannak, mert az összes forgatás áll.

2020. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

tartalomgyártással nemigazán. az teljesen kiszámíthatatlan, hogy mikor hány megrendelésed van.


csapatban dolgozni már egy kissé jobb...például esküvői stáboknál egyre gyakrabban fordulnak elő drónok.


korábban vettem egy drónt magamnak. aki árulta, ők is ezzel foglalkoztak, esküvői fotózás, filmezés, utómunka, párja sminkesként vett részt a csapatban.

teljeskörű szolgáltatáscsomaggal működhet.


aztán persze ott vannak a nem multimédiás, mezőgazdasági drónok például...nyilván ezekhez meg azért nagyobb szakértelem szükséges.

2020. ápr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. ápr. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!