Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdőként most ne nagyon...

Pályakezdőként most ne nagyon pattogjak, igaz?

Figyelt kérdés

Most végzek gépészmérnökként, jelenleg gyakornok vagyok egy multinál. Biztosították nekem a home office-ot is, sőt most kaptam ajánlatot, hogyha végzek maradhatok teljes állásban. Pénteken lesz róla megbeszélés, addig gondolkodhatok.


Jól sejtem, hogy zöldfülűként nem fognak sehova sem felvenni, hiába van piacképes diplomám? Igazából csak egy bajom van ezzel a hellyel, hogy sokat kéne utazni. Nem is lenne érdemes megpróbálnom máshol, le kéne erre a helyre csapnom, vagy szerintetek lenne esélyem máshol is?


2020. ápr. 21. 12:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki, engem kivágtak a szerződés lejártával, mert juniorokat nem vesznek fel (ssc-ben voltam)
2020. máj. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!