Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Tescóban milyen a munka egy...

A Tescóban milyen a munka egy megváltozott munkaképességűnek, milyen a vezetői hozzáállás ezekhez a dolgozókhoz?

Figyelt kérdés
Ha közvetlenül érintett vagy, vagy esetleg volt ilyen kollégád, akkor is hozzászólhatsz.

2020. ápr. 21. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Változó. Nekem volt szárazárun egy fél tucat hallássérült kollégám. Volt köztük olyan, aki nagyon korrektül odatette magát és dolgozott rendesen. Velük mindig minden vezető rendes volt, sőt, sokkal kevésbé voltak baxtatva, mint az "átlagos" dolgozó.


Viszont volt aki gusztustalan módon visszaélt azzal, hogy fogyatékos. Pl. ha nem tetszett neki egy árucsoport amit aznapra kapott (mert macerás, mint pl. a fűszerek vagy nehéz) akkor egyszerűen elkezdett mást tölteni vagy valami tök mást csinálni és mikor rászóltak adta a hülyét, hogy "nem hallom, nem értem". Bezzeg amikor 2 sorral odébb valaki odaszólt egy csípőset azt mindig meghallották... Na ők nem voltak kedvencek, de igazán keményen őket sem cseszegette senki, mert sok támogatás járt a megváltozott munkaképességű kollégák után és egy hallássérült pl. pont úgy tud polcot pakolni, mint egy nem sérült ember, ellentétben pl. olyannal, akinek fizikai problémája van.

2020. ápr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Nekem apám paranoid skizofrén, 20 éve kezelik és elég jól van, de nem teljesen tünetmentes...

Nem konkrétan Tescoban, de hasonló supermarkettben már dolgozott, sőt közmunkás is volt, de sajnos kinézik a munkatársai.

Van aki fél tőle, van aki simán lenézi a betegsége miatt és kötözködik vele...

Én is tapasztaltam már.

2020. ápr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
#1, elég rusnya dolog, mikor valaki ilyennel visszaél, én ha ilyet látok, tuti, hogy azután minden erőmmel csak azon dolgoznék, hogy az illetőt rúgják ki a francba vagy legalább szívja meg jól a retkest.
2020. ápr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Ééés igeeeen!

Bizony mondom néktek, hogy az állapotával visszaélő fogyatékos a legundorítóbb dolog a Földön: annyit se ér, mint a leprás rabszolga taknya-nyála!

(Újabb lepontoznivaló, ámde a színtiszta igazságot tartalmazó poszt - akit illet, a lepontozás közben szívjanak koronát :D)

2020. ápr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem csak rossz tapasztalatom van. Ha túl ügyes vagy, az a baj, ha ügyetlen, akkor meg az. Ha valami miatt nem tetszik a képed, akkor megszivatnak akkor is ha betegséged van. Ledegradálnak, megaláznak, mert bunkó vezetők vannak akik csak az üzleti érdeket nézik, nem érdekli őket, hogy neked vannak érzéseid. Akkor követtem el a legnagyobb hibát amikor odamentem dolgozni.
2020. jún. 13. 05:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Az átlag (nem az összes, de az átlag) magyar azzal fog jönni, hogy Te vissza élsz a fogyatékosságoddal, akkor is ha ez nagyon nincs így...
2020. jún. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nagy részük tanulatlan paraszt a vezetők nagy része. Nem a tudásukért kapják a posztokat ott sem :)
2020. szept. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!