Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fesztivál szervezésbe, hogy...

Fesztivál szervezésbe, hogy lehet bekerülni?

Figyelt kérdés
Ha ilyen irányba szeretnék tanulni egyetemen, akkor utána hogy működik az, hogy a nagy fesztiválszervező cégekhez az ember bekerüljön, mint szervező? Akár itthon (Balatonsound, Sziget), akár külföld (Tomorrowland). Tudom persze, hogy van szamárlétra, nem is gondoltam, hogy valaki egyből event manager lesz. Nézegettem az álláslehetőségeket ezzel kapcsolatban, de nem igazán találtam hasonló lehetőségeket. Nem is tudom konkrétan mi ez a terület, csak nagyon nagyon érdekel az egész. Szívesen dolgoznék ilyen óriási rendezvényeknek a megvalósításán én is a jövőben. Aki ezen a területen otthon van, ne tartsa magában az infót. Jöhetnek tanácsok, tippek, minden az egésszel kapcsolatban. (Suli, munka, tapasztalat stb.)

2020. ápr. 22. 20:20
 1/1 anonim válasza:
Leginkább sehogy. Egyelőre majd kb gyakornok tudsz lenni, vagyis a szervezők gumicsizmájáról vakarod a sarat és kutyaszart. Amúgy jó az elképzelés, jó szakma, de életed nem lesz mellette. Bekerülni így kívülről úgy tudsz, ha írsz egy baromi ütős jelentkezést, esetleg, persze így is nagy eséllyel nem alkalmaznak. Amúgy keresd meg melyik iskola van kapcsolatban velük. Ha az megvan van esélyed. Érdemes helyi szinten belefolynod a dolgokba. Városi/kerületi rendezvényeken önkéntesség stb.
2020. máj. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!