Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek érdemes egy...

Szerintetek érdemes egy rehabilitációs központot létrehoznom?

Figyelt kérdés

Van egy három szobás lakásom,jelenleg ki van adva.

Gondolkodom,hogy kialakítanék egy gyógytornász helységet,egy ortopédiai rendelőt,és egy masszázs helységet.

Én gyógymasszőr vagyok.

Szerintetek jó ötlet,megtérlüne a befektetés?



2020. ápr. 25. 09:51
 1/3 anonim válasza:
100%
Idővel igen. Apró lépésekben szépen előre haladna :)
2020. ápr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szamolj utana es tervezd meg. Hany ilyen szolgaltatas van a kozelben? Tapasztaltad, hogy van ra kereslet? Esetleg valami extrat adsz, amit masok nem (pl mashol csak masszazs van de gyogytorna nem stb.)?


Tervezz beveteleket, kiadasokat. Amit a lakas utan normal kiadassal kapnal annal hosszutavon tobb hasznot kell elerned (+ a te bered ha alkalmazottkent dolgoznal valahol). Hany vendeg lesz az elso x honapban? Mennyit fognak kolteni? Az uj vendegek hany szazaleka lesz visszatero? Kell aszisztens? Honlap?


Marketing terv: hogyan szerzel vendegeket? Mekkora a jelenlegi vendegkorod?


Kivel csinalod: van olyan gyogytornasz, ortoped orvos akivel egyutt dolgoznal? Hogyan osztoztok a koltsegeken/beveteleken?

2020. ápr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet szervezd meg készítsd el mert van rá igény sokan keresik az ilyen központot csak kevés van.
2020. ápr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!