Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Korábbi munkahelyre visszamenni?

Korábbi munkahelyre visszamenni?

Figyelt kérdés
Szerettem az egyik korábbi helyemet, 8 hónapja jöttem el. Eddig az volt a vágyam, hogy visszakerüljek, de most mégis elbizonytalanodtam. Szeretem egyébként magát a témát amivel foglalkozunk, egy hivatal a közigazgatásban. Elmentem, mert több pénzt ajánlottak, de abszolút normális volt az elmenetelem, betanítottam az utódomat, mindenkivel jól kijöttem. Ti mit szólnátok, ha egy volt kollégátok visszatérne? Van köztetek olyan aki visszament régebbi munkahelyére? Megbánta a döntését?

2020. ápr. 26. 17:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja igen... nem pontosan ugyanaz a szervezeti egység, más lenne a főnök és a közvetlen kollégák. Ugyanaz az osztály, de másik alegység.
2020. ápr. 26. 17:11
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, nagyon fura, hogy vissza akarsz menni a kevesebb fizuert...
2020. ápr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt több visszatérő, és én is szívesen visszamennék 2 munkahelyemre is. Ha normálisan jöttél el, és a pozíció (az új) szakmailag/anyagilag előrelépés, akkor szerintem semmi gond nincs ezzel.
2020. ápr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok: régi poziba és/vagy kevesebb pénzért nem mennék sehová.
2020. ápr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Új pozíció, valamivel több pénz. :) Az új helyen sokkal többet kerestem, de egyszerűen nem éreztem magaménak a feladatot...
2020. ápr. 26. 18:58
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De most kevesebbet fogsz keresni ezek szerint. Na ilyet nem csinálnék. Nem vagyok a magam ellensége.
2020. ápr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok a magam ellensége, pont ezért csinálnám inkább azt, amit szeretek is :)
2020. ápr. 26. 19:38
 8/8 A kérdező kommentje:
Közel fél év után mondom, hogy életem egyik legjobb döntése volt visszamenni. Beírattak egy egyetemi képzésre (3. diploma lesz), amely kapcsán vállalták, hogy emelkedik a bérem. Konkrétan a dupláját kapom annak, ami májusban volt. Szóval van, amikor nagyon is jól sül el a dolog.
2020. nov. 15. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!