Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföld. Mit választanátok?...

Külföld. Mit választanátok? Benzinkút vagy takarítás?

Figyelt kérdés

Benzinkútra tapasztalat nélkül mennék,kasszázáshoz se értek, de csak meg lehet tanulni. Nem tökéletes nyelvtudással, két műszakban.

10 perc autóval, télen rosszabb maximum a hó miatt.

Másik meló helyben van, takarítás és 200 euroval többet fizet. Gyári takarítás, amibe beletartozik a WC,iroda és a gépek takarítása. Egy műszak, 8-tól fél 5-ig, pénteken kevesebb. Így van meg a 38.5 óra. Lakástól 1 percre van.

Eladói munka engem mindig is érdekelt,de a másik mellettem van. Éves melót kerestem és mindkettő egyszerre jött.

Csoda itt ezen a helyen, mert a legtöbb munka szezonos,hotelmunka. Ebbe untam bele és keresgéltem. Főleg így virus idején.

1 hónap próbaidő a takarítás és mi van, ha a főnöknek valami nem tetszik? Állítólag túl komor egy nő. De ez a munka mellett tudnék hotelben besegíteni, hétvégén vagy ünnepnapokon,ami plusz pénz. Kút meg azért tetszik, mert nem ganyézós meló.

Ti mit tennétek?


2020. máj. 7. 23:16
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Én a takarítást csinálnám a helyedben!

Budapesten lakom és takaritassal foglalkozom.

Voltam kútnál shoppos és kisegítő, illetve elég sok gyorsétteremben is megfordultam mint kasszas.

Nekem a takarítás jobban bejon!

Nem kell az emberekkel foglalkoznod még akkor is ha rossz napod van vagy éppen jopofizni ha éppen tényleg nem akarsz!

Csinálod magadban a kis munkádat vagy ha ugy van csapatban és nem baszogat senki.

Nyilván retkesebb egy dolog de tőled lesz szép és ha jól csinálod akkor csak elismero szavakat fogsz kapni és később az ajanlasok miatt még egy céget is alapozhatsz a munkadra, mint ahogy én is tettem!

Sok szerencsét!

2020. máj. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia , benzinkutas melot , azon belül a kútkezelőt . Én egy osztrák kuton vagyok kút kezelő én tankolok az autókba , ha kérik , ha kérnek pl ablakmosó folyadékot akkor adok , ha kell fel is töltöm az autót vele . Meg ilyen alap dolgok a fizetés detto mint a kasszának 100 euróval kevesebb aminek jattban a többszöröse össze jön egy hónapban . 2 műszakban vagyok 12 órában 2 nap meló 2 nap pihenő össze vissza van , hogy hétvégén vagy ünnepnap , ezekre plusz pótlék jár . Éjszakás is máshogy fizet és akkor pl nyugis a nap nem egy fhhu , de vészes . Meg tanítottak kasszázni , de mivel van egy sima illetve egy fő pénztáros így max , ha valami olyan van akkor ugrok be pár percre a kasszába , általában akkor nincs senki többnyire amikor úgymond holt időszak van a kuton .

Én szeretem csinálni , jófej a csapat , főnököt havi 1x ha latom műszak függő .

2020. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Takarítást választanám
2020. júl. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!