Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunkások! Mennyit lehet...

Alessandro.k kérdése:

Diákmunkások! Mennyit lehet keresni suli mellett McDonald’s-ban? (nettó)

Figyelt kérdés

Szeretnék albérletbe költözni a következő tanévben, ezért célom egy képet kapni arról, mennyit keresnek a diákok diákmunkában a mekinél. (Persze a nettó, ami érdekel.)

3 hétköznap 4 órát tudnék ott lenni, pénteken, szombaton és vasárnap is dolgoznék, akkor akár 8-8 órát (akár éjszaka). A Fürge Diák-tól mennék a győri mekibe.

Egyébként pl ha délután dolgozom, akkor az aznapi vacsimat tekinthetem úgy, hogy meg is van? :)

A válaszokat köszönöm!



2020. máj. 8. 01:48
 1/6 anonim válasza:
100%
Szia kb 1000ft -os bruttód lenne amiből lejön 15% + az amit az oskolaszövetkezet levesz kb 750-850 nettóra mondanám az órabért ha heti 20 órát dolgozol akkor 15-17e ft ami havi szinten 60-68e ft ebből épphogy kijön egy szarabb albérlet rezsi meg szerintem nem is fér bele. Szerintem nem éri meg de a te döntésed.
2020. máj. 8. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

Lehet választani hogy sajtburger+kis üdítö

Vagy kis burgonya+kis üdítö.


Nettó 100 ezer meglenne talán

2020. máj. 8. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Mert éjszaka csak 18 felett dolgozhatsz.

2020. máj. 8. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez így inkább zsebpénz, mint albira való. Ráadásul megmondod mikor érsz rá, aztán vagy beosztanak vagy nem. Suli időben mindenki délután meg hétvégén akár dolgozni. Pesten lehet tudnál ilyen beosztással dolgozni, de Győrbe csak 2 üzlet van, ott meg hamar betelik.
2020. máj. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 igen, ennek már utánanéztem. Elég nagy kár :/
2020. máj. 8. 09:53
 6/6 anonim válasza:

Én most voltáam állásinterjún és a következőket mondták:

Heti min. 20 órát kell dolgoznod ,viszont max. 24 órát mehetsz.

Este 10ig dolgozhatsz max. 18óra után 30% plusz óránként

ha 4 órát dolgozol egy nap akkor elvitelre vihetsz egy kis menüt,ha 6 vagy 8 órát akkor egy közepes menüt amit az ebédszünrtben megehetsz.

A győri meki nemtudom mennyit fizet,itt budapesten 1400ft körül van.

2021. máj. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!