Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti nem tartjátok kevésnek a...

Ti nem tartjátok kevésnek a fizetéseket?

Figyelt kérdés
Borzasztó hogy nekem pl. kicsivel több mint az átlag nettó 350 ezer a havi fizetésem és alig lehet sporólni vagy félrerakni vagy gyűjteni lakásra azt nem is lehet de kocsira is alig lehet gyűjteni. Az árakhoz képest a fizetések nagyon gyengék és pláne egy fiatalnak így nagyon nehéz önállósodni.
2020. máj. 9. 16:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Az én fizetésem a nettó minimálbér, plusz a boríték tartalma. (Heves megye.) De, finoman fogalmazva nagyon kevés.
2020. máj. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Borzasztó, hogy egyébként nem keresel rosszul, tényleg szörnyű....
2020. máj. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
De, ezert valtottam, most meg tobbet keresek kb 20 százalékkal.
2020. máj. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%

De.

Én is kb annyit kapok, mint a kérdező.

De, ha veszek egy lakást, akkor havi 130 ezer a törlesztő.Ha 30 millióval számolok.


Meg befizetem a rezsit.Eszek, öltözök, sportolok.

Nyaralásról, kocsiról meg még nem is volt szó.



Hogy lenne jó nettó 350 egy egyedülálló fiatalnak?



A magyar fizetések nagyon szarok.Ilyen árak mellett, az átlagnak kellene nettó 400-nak lennie.

2020. máj. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Kicsivel többet keresek, de szerintem is kevés. Bp-en olyan nettó 500tól kezdve lehet érdemben pénzt félrerakni, ha egyedül vagy. Kevesebből is lehet persze, csak sok lemondással jár (no kocsi, olcsóbb albérlet, nincs nyaralgatás, síelés, iphone, stb).

Ha pároddal együtt laksz, akkor egy fokkal jobb, mert legalább a lakhatás és részben az élelmiszer megoszlik.

2020. máj. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem mindenkinek lehet párja. Budapesten ennyi pénzből nem lehet félrerakni sajnos hát még lakást venni meg autót.
2020. máj. 9. 19:49
 7/24 anonim ***** válasza:
51%

Nem, de csak mert 550 felett keresek. A 350et én is kevésnek éreztem. Így amíg felfelé ívelt a gazdaság, igyekeztem jó ütemben váltani és feljebb lépdelni pozícióban is meg fizetésben is. 1-2 évet maradtam egy helyen, ha nem volt perspektíva, nem emeltek, akkor léptem 20 százalékkal többért. Nem volt könnyű, de most legalább hátradőlhetek, jó helyen vagyok, biztos állásban várhatom a válság végét.


Egyedül tényleg kva nehéz. De egyedül ne is vegyen az ember lakást. Béreljen szobát, vagy olcsó lakást, és spóroljon önerőre. Aztán amikor lesz kivel, akkor majd jöhet a lakáshitel. Az lesz az a papír, ami egy életre összeköt, nem a házassági anyakönyvi kivonat. Sajnos ez az út járható, ha az ember nem kap lakást a szüleitől.

2020. máj. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
De igen. Ugyanis parlamenti képviselő vagyok.
2020. máj. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
72%

280 - 320 között kapok kézhez, attól függően, mennyi munkanapom volt. Saját lakásban ez szerintem baromi jó.


Egyébként hogy csinálod, hogy nettó 350 kevés neked?

Még ha albérlet is és egyedül is, akkor is maradnia kell többtízezer forintnak.

2020. máj. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, én egy picit többet keresek nálad (nettó 400), egyedül élek albérletben, mégis tudok bőven félretenni és autóm is van. Járok nyaralni és síelni is. Valamit rosszul csinálsz.
2020. máj. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!