Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez ausztriában jónak számít?

Ez ausztriában jónak számít?

Figyelt kérdés
Lakatos vagyok 4év gyakorlattal és kaptam egy ajánlatot ausztriába netto 1350€ jó pénz? Nem szeretnék sokáig kint lenni max 2évig. Itthon netto 200ezret kapok.

2020. máj. 11. 05:49
 1/6 Gyakoris ***** válasza:

Összegileg biztosan jobb,de ez az osztrák fizetések "legalja"!

Párom is évekig dolgozott,majdnemhogy hajszál pontosan ennyiért,de sajnos a cég hozzáállása is pont ez a "legalja viselkedéssel" volt egyenlő.

Nem tetszik?Lehet menni,majd jön másik,akár 10 is a helyedre.Az ott dolgozók is inkább csak ugródeszkának tekintették.Átjáróház volt,sose volt "rend".

A mostani fizetése egy ezressel több.Na ne félj,itt mindenki megbecsüli a másikat.Itt nincs fenyegetőzés meg kib@@@ósdi a másikkal.Ennyi pénzért már megbecsülik egymást.

Ha érted,hogy értem.

Szóval ugródeszkának jó!Vagy ha egy pici,családi,nem megszakadós vállalkozás!

2020. máj. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elég nyilvánvaló. A nettó 200hoz képest sok, a kinti fizetêsekhez képest kevés.
2020. máj. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez elég gyenge.Szerintem 2000 fölött kellene lennie.Nézd meg kíváncsiságból mit kínálnak az AMS.at-n
2020. máj. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy lakatos ennél többet keres. Nagybátyám lakatos, a vot munkatársa németben keres 2200 at nettó. Szerintem sógoréknál is van jobb ajánlat, mert ez az 1350 euro itthon jól mutat, de kint meg minimál. Ráadásul itthon is lakatos, hegesztő megkereshet 350 nettót is vagy lehet többet is csak jól kell helyezkedni.
2020. máj. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kevés! Én kint élek de a környékünkön csak 2000 feletti nettóval keresnek lakatosokat!
2020. máj. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ennél kb egy mosogató is többet kap...

nem lehet hogy egyszerűen te se beszélsz egy szót se németül, és tudják hogy lehúzhatnak, mert úgyse bírsz rákeresni a kinn szokott átlagbérre?

2020. máj. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!