Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álmom, hogy tűzoltó legyek,...

Álmom, hogy tűzoltó legyek, de lány vagyok. Tudom, hogy nem lehetek vonulós tűzoltó és nem is szeretnék az lenni. Van még esélyem valami másként elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Nekem öcsém jelentkezett túzoltónak, hát megszenvedett vele,h bekerüljön.

Nem tudom,h van-e lehetőség, de ha van is arra készülj fel,h rengeteg alkalmasságin,teszten kell keresztül menned.

2010. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Diszpécser még lehetsz.
2010. júl. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy lehetsz tűzoltó. A napokban olvastam, hogy a tűzoltóknál udvartakarításkor ejtették meg a beavatást: kikötözték a lányt valami póznához és vízsugárral meglocsolták (lemosták róla a ruhát) Szóval ha lányt avattak, lehet lány tűzoltó.
2010. júl. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Játssz GTA-val, ott gyakorolhatsz:


http://www.youtube.com/watch?v=XUOPjXSZ-sQ

2010. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Önkéntes lehetsz lány létedre, keresd meg a közeletekben lévő önkénteseket és érdeklődj!

Hivatásos is lehetsz, de nem vonulós.

A "felavatott" csaj nem tűzoltó, hanem katasztrófavédelmis volt, és nem kötözték ki.

Talán pár év múlva vonulhatnak a csajok is, de ahhoz pl. a Munka Törvénykönyve vonatkozó jogszabályait kell módosítani.

2010. júl. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hazudd azt, hogy te valójában férfi vagy, csak átoperáltattad magadat. Nemhogy felvesznek, de talán még valami támogatást is adnak ebben az elcseszett világban...
2010. júl. 31. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak utolsó, hogy lehet, hogy elbaszott világ, de azért a tűzoltóság ezt nem tükrözi :)
2010. aug. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!