Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tetovált lány vagyok, kézfejen...

Kiscsajj kérdése:

Tetovált lány vagyok, kézfejen alkaron, egyéb helyen, két szakmám van de nem tudok elhelyezkedni! Milyen munkába nem baj ha tetovált az illető? (nem jelentéktelen firkák amugy)

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos a mai világban a külső számít mindenhol, ez a baj.
2010. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
minden olyan munka, ahol nem látszódik, pl. call center. de állásinterjún még így is lehet belőle probléma, ha a munkaadó nem bírja a tetkókat.
2010. aug. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Gyárakban például, összeszerelőtől kezdve a raktárosi munkán át, bármelyik részen el lehet helyezkedni, tetkóval is.

Amúgy engem már kétszer alkalmaztak tetoválással ruházati és sportboltban is:)

Csukló és vádli tetoválás.

24/L

2010. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat csak mind a két szakmába elutasitoak a tetoválásaim miatt! Mivel a kézfejemen lévő tetkó miatt kesztyűt kéne hordanom!Még egyszer köszönöm!
2010. aug. 12. 11:12
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Na látod, ezért kellett volna azokra hallgatnod, akik rossz szemmel nézték a tetoválást. Amúgy is nehéz munkát kapni manapság, de te még pluszban kicsesztél magaddal...

Inkább szedesd le, ha tudod.

2010. aug. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Utolsó előtti vagyok.

Amúgy olyan rossz, hogy tetoválás miatt nem vesznek fel valahova, miközben lehet, hogy sokkal többre jutna Velünk a munkáltató, mint egy nem tetoválttal. Magyarán nem csak tetovált lehet rossz munkaerő. A tetováltak is ugyanolyan emberek...

Én is legszívesebben már teljesen kitetováltattam volna az alkarom, de hát tudom, hogy akkor megvagyok teljesen lőve sajnos:S

Igyekszem olyan munkahelyet találni, ahol minden rendben megy majd és ha elfogadják a tetoválás dolgot, majd akkor tetováltatom tovább magamat esetleg.

Ne add fel! Valami csak sikerül!

24\L

2010. aug. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem fogom feladni és a tetkóim se bántm meg nekem fontosak és mindnek van jelentősége tudod nem fogom leszedetni inkább el megyek olyn helyre dolgozni nem szégyen a melo csak szokan elitélik a tetovált embereket pedig ha valakin van tetkó az nem egyenlő azzal,hogy rossz ember is! De mindenkinek esélyt kell adni,hogy tudjon bizonyitani én se vagyok külömb mint egy nem tetóvált ember!Köszike a válaszokat!
2010. aug. 13. 09:58
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Már nem azért, de ez a tetoválás dolog nem csak kifogás a munkáltató részéről?

Nekem van OKJ-s szakmám, diplomám mégsem találok munkát lassan egy éve! Nincs egy tetoválásom sem!

Egyszerűen túl sok jelentkező van egy állásra...

Csak kifogásnak használják a tetkót. Ha nem lenne, mást mondanának hogy miért nem Te....

2010. aug. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ebben igzad van egyet értek veled se sokkal jobb ha egy ember őszintén meg mondja és nem azzal takarozik az illető,hogy mert tetoválásom van ezért szóba se jöhetek! Az a legrosszabb,hogy mivel végeztem az iskolával nincs munkám és a tovább tanulásra sincs lehetőségem!
2010. aug. 14. 13:57
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, hogy diplomával és OKJ-vel hogy nem lehet állást találni.
2010. aug. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!