Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehet keresni Budapest...

Mennyit lehet keresni Budapesten betanított munkásként?

Figyelt kérdés

Szakképzettség nélkül is végezhető munkákra gondolok. Minden lehetőség érdekel!


Kérlek ha dolgoztál ilyen munkahelyen, akkor írd le válaszban a fizetést és a munkafeltételeket!


Köszönöm!



2020. máj. 16. 07:59
 1/6 anonim válasza:
Én raktárban dolgoztam és havi 210-et kerestem + ez mellett online rátettem még 30-40-et
2020. máj. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Segédmunkásként 240.000 tavaly ilyenkor építkezésen
2020. jún. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nehéz munkával, napi 12 órázva max 220-230 nettó.
2020. jún. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én tanárként 140-et kerestem mesterdiplomával.


Most egy pizzériában vagyok konyhai kisegítő 230-ért.

2020. jún. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak dupla annyi munkaval mint tanarkent, azt tedd hozza.
2020. jún. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem dolgozom annyit, mint tanárként.


Most napi 8 óra a munkaidőm, aztán hazamegyek és szabad vagyok.


Tanárként sokszor reggel 7-től folyosói ügyelet, majd délután 2-ig, 3-ig órák (ha faktokat is tartottam sokszor 5-ig is), aztán hazaérve ott volt a készülés az órákra (ahhoz, hogy jó tanár légy, ez elengedhetetlen), dolgozatjavítások, adminisztráció. Szinte minden héten volt valami, ami miatt legalább egy napot késő estig az iskolában voltunk (szülői értekeztek, fogadóóra, tantestületi értekezlet, munkaközösségi értekezlet, stb.)


Szóval jelenleg sokkal kevesebbet dolgozom, ráadásul zöldséget mosni meg asztalt törölgetni sokkal kevésbé megterhelő, mint 34 kritikus és lázadó kamasz figyelmét és érdeklődését folyamatosan fenntartani úgy, hogy közben még meg is tanulják azt, amit kéne.


Úgyhogy ha szerinted olyan jó buli tanárnak lenni, menj csak, úgyis hiány van belőlük. Mindenesetre nekem életem legjobb döntse volt eljönni onnan.

2020. jún. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!