Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan találjak gyorsan...

Hogyan találjak gyorsan munkát Budapesten? Körülbelül két hetem van munkát találni, igazából egyenlőre bármi megfelelne, még betanított is.

Figyelt kérdés
Neten keresgettem, igazából bármi megfelelne elsőre, csak valami legyen. Annyira félek, hogy kifutok az időből, rendesen aludni sem tudok emiatt. Most hétvégén kezdtem a keresést, beadtam a jelentkezésemet vagy 10 helyre amik között leginkább betanított munka van. Milyen módon lehet még neten kívül munkát találni lehető leggyorsabban?

#Budapest #Munkát találni
2016. okt. 10. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak Bp jöhet szóba?
2016. okt. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, vagy max ha nem nehéz Budapestről béjárni akkor környéken is.
2016. okt. 10. 06:47
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Legegyszerűbb módja, hogy veszel egy napijegyet és elindulsz a városban - közben erősen nézed a kirakatokat, bejárati ajtókat: nagyon sok bolt, pékség, stb. egyszerűen csak kiplakátolja a bejáratnál, hogy eladót, árufeltöltőt keresnek.
2016. okt. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt, hogy önéletrajz persze legyen Nálad, sok :-)
2016. okt. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. okt. 10. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!