Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Logisztikai mérnökként milyen...

Logisztikai mérnökként milyen munkát keressek, ahol nem kell egész nap a szgép előtt ülnöm és exceleznem, leveleznem?

Figyelt kérdés
Nem ragaszkodok a mérnöki végzettséghez, csak legyen köze a logisztikához, raktározás, készlet, stb. Előtte a kereskedelemben dolgoztam, folyamatos mozgásban voltam, de végül eljöttem, mert elvégeztem az egyetemet, feljebb lépni nem volt lehetőség. Maradtam volna, de hát volt helyettem más. Nézem az álláshirdetéseket, vidéki megyeszékhelyen lakom, szóval szűkebb a lehetőség, mint Pesten. Egyenlőre Pest kizárva.

2020. máj. 16. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Bármilyen cégnél el tudsz helyezkedni, amelyik rendelkezik raktárral. Targoncakezelőként, árumozgatóként nagy eséllyel egyáltalán nem kell számítógép elé ülnöd, viszont még mindig hasznosíthatod valamelyest a logisztikai tudásod. Persze a fizetési igényből le kell adnod, ezek a munkakörök nem fizetnek annyira jól, mint egy mérnöki terület.
2020. máj. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Targoncázni nem tudok, annyira nem akarom letagadni a végzettségemet, ha már tanultam rá. Az érdekelne, hogy a logisztikának van-e egyáltalán olyan része, ahol nemcsak excel van egész napos üléssel együtt.
2020. máj. 18. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs, ez a szakma ilyen.

Viszont ha megtanulod az excelt, az aranyat ér!

2020. máj. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne. Elmehetsz fuvarszervezőnek, vagy éppen szállítmányozó céghez területi képviselőnek. De a raktár tervező vagy éppen anyagmozgató gép tervező sem az Excelt bűvöli (hanem más programokat). Én Supply Chain manager vagyok pl. Nekem napi legalább 1-2 óra, de néha több megy el azzal, hogy fizikailag is a folyamatokban vagyok benne. Beszélek az emberekkel, járok kelek a raktárban, üzemben stb stb. Mondjuk ehhez kellett pár év releváns tapasztalat.
2020. máj. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!