Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jó ötlet kezdőként egy éppmega...

Jó ötlet kezdőként egy éppmegalakult céghez csatlakozni?

Figyelt kérdés

Üdv,

Megszereztem az egyetemi diplomám, viszont tapasztalat hijján sehol sem találok munkát a szakmámban. Pillanatnyilag dolgozom egy helyen, de nincs sok köze a szakmámhoz, egyedüli pozitivum, hogy közel van. Felajánlották hog, csatlakozzak egy céghez, amely kb 1 éve alakult, egyenlőre csak a tulaj van bejelentve, akinek szintén kevés tapasztalata van, sok munkát most csinál először, de a azakmámban lenne.. nem tudom, mennyire lenne jó ötlet, bizonytalannak érzem a helyzetet, viszont itt ahol most dolgozom, nem vagyok elégedett, nem szererem amit csinálok... Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Lépnétek, vagy mindenképp kivárnátok, mig kinálkozik jobb lehetőség? Teljesen tanácstalan vagyok..



2020. máj. 18. 11:12
A kérdező szavazást indított:
Elvállalnám az új munkát
Várnék, amíg biztosabb munka kinálkozik
8 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Csak akkor, ha rendesen bejelentenek az új helyen. Hosszú távon jobban megéri, ha a szakmádban dolgozol és abban gyűjtesz tapasztalatot. Hátránya az általad leírt helynek, hogy nem nagyon lesz kitől tanulnod. Én úgy gondolom még így is megérheti, de van benne kockázat és ezt neked kell mérlegelni, hogy vállalod-e. Mi is a szakmád egyébként?
2020. máj. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Építészmérnök vagyok. Az illető aki mhnkát kínált építőmérnök, így igaz hogy szereznék némi tapasztalatot, de kissé aggaszt hogy nincs más a cégnél, néha csupán összedolgozik más irodákkal..
2020. máj. 18. 13:05
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, azt még kihagytam, hogy az új munkaa még 1,5 óra utazást jelwnt wgy irányban, azaz 3 óra utazás egy nap
2020. máj. 18. 13:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Én biztos nem váltanék napi 3 óra utazással.

Így is fárasztó napi szinten dolgozni, hogy csak fél-fél óra kb a bejutás/hazajutás. Azon a távon már üzemanyagköltség is sok, kocsi is kopik, baleset esélye is nagy. Ősszel szakadó esőben, hóban fagyban én biztos nem csinálnám.

2020. máj. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!