Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi esélyem van 19 évesen,...

Mennyi esélyem van 19 évesen, 2 éves vezetői engedéllyel bekerülni az Express One-hoz futárnak?

Figyelt kérdés

A nyárra szeretnék munkát keresni. Nagyon érdekelt mindig is az ehhez hasonló csomagkiszállítói munka. A 2 éves vezetői engedély annyit takar, hogy majdnem minden nap használom az autót. Viszont ilyen nagyobb teherautót még sose vezettem. Azt írja, hogy mubkatapasztalat előny, de feltétel. (gondolom nem feltétel, csak el van írva)

Ismerem a környéket ahol van a depó, hiszen ott tettem le a vezetői engedélyem és bekötött szemmel megtalálom, hogy mi hol van. Inkább ez ami hátráltatna, hogy ilyen nagyobb autót még sose vezettem és nem tudom, hogy milyen. Igaz, családban is elég nagy autó van (kombi), de azért nem lehet összehasonlítani.

Annyi még, hogy tényleg csak nyáron (Június - Augusztus) tudnék dolgozni ami alatt 1 hét szabadság kellene balatoni nyaralás miatt.

Szerintetek van esélyem bekerülni?



2020. máj. 26. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Nem sok. Mégpedig a korod miatt. Álatlában 21 éves kor felett keresnek nagy teherautóra sofőrőket. Lehet a B vezetői engedély nem is jó rá.
2020. máj. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Inkább valami kajafutári állást keresnék egyelőre, ők kocsival szokták hordani a cuccot.

GLS amúgy pl kistehert (is) használ, arra jó a B, de ha sosem vezettél még olyat, az hátrány lesz (akkor is, ha felvesznek, gondolj bele, mikor először ülsz bele a járgányba). Ha van lehetőséged, gyakorolj kis furgonokon.

2020. máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

B kategóriás jogosítványt kér egyedül.

Igazság szerint egyetlen egy alkalommal ültem ilyen teherautón. Kb 5 kmt vezettem vele. Akkor azt mondtam, hogy szokatlan, de meg lehet szokni.

Pizza futárokkal az a baj, hogy saját autót kérnek.

Néztem egyébként a csomag szortírozó állásukat is, de azt csak Pesten tudnám végezni és nincsen céges buszjáratuk a közelben így az kilőve.

2020. máj. 26. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!