Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Konyhai kisegítő mennyire...

Konyhai kisegítő mennyire nehéz munka?

Figyelt kérdés
Úgy értem fizikailag mennyire nehéz?
2020. máj. 27. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Bemásolok egy másik kérdésben lévő választ:


Nem kell tudni semmit, mindent elmondanak mit kell csinálni. Változó hogy mennyire nehéz munka, egy pörgősebb helyen eléggé fárasztó tud lenni. Amit elvárnak, hogy azt csináld meg, amit mondanak.


Személyes tapasztalat, hogy én maszek gyorsbüfében voltam. Ott az volt a rossz, hogy nem folyamatos a munka hanem például éjszaka van olyan, hogy lehet 1 órán keresztül nem jön senki aztán beesik egy 8 fős csapat akik kajálnak és lehet sütni megállás nélkül amit kell.

2020. máj. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok függ a helytől. Ahol pörgős, nagy forgalmú a konyha, de spórolnak a személyzet létszámán, ott simán kihajthatják az ember belét.
2020. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!