Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miert van az, hogy felhivott...

Miert van az, hogy felhivott a ceg, hogy 2-3 napon belul csinaljak veluk videointerjut, de masnap mar az allashirdetes nem volt fent?

Figyelt kérdés

Még meg sem tortent a videointerju, de lattam, hogy az allashirdetest leszedtek.

Lehet, hogy mar meg is van a jeloltjuk? Vagy azert csinaltak, mert kivalasztottak par embert, akiket meghallgatnak es majd kozulunk dontik el, hogy ki nyeri meg az allast?



2020. jún. 3. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bármi lehet.

Van egy csomó jelölt, vagy már ki is választották kit vesznek fel.

Kiderül holnapután, amikor letelik a 3 nap

2020. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy simán lejárt a hirdetés.
2020. jún. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezer dolog lehet. Már olyat is láttam, ahol végül másik szervezeti egységbe került ugyanaz a pozi, ezért kellett lezárni, újranyitni. Én emiatt kétszer is interjúztam uyanarra az állásra, két különböző vezetővel (meg aztán a nagyfőnökkel is).
2020. jún. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A HR elég mókás hely, bármi megtörténhet. De a legvalószínűbb, hogy vagy lejárt a hirdetés, vagy már olyan sok a jelentkező, hogy biztosan találnak elég embert.
2020. jún. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De legalább megvolt az interjú?

Mert én jártam már úgy, hogy a megbeszélt időpontban b...tak felhívni! Undirító amit csinálnak. Én meg készültem, vártam, fél napomat felborítottam miattuk. Legalább egy emailt írhattak volna hogy tárgytalan.

2020. júl. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Vegul nem engem valasztottak. A videointerju megtortent, majd 2 het utan kozoltek, hogy nem jutottam tovabb a kovetkezo korre. Igen, sajnos eleg sokmindent megengednek maguknak:( Volt hogy 2 oras tesztet irattak velem es a mai napig nem tudom, hogy mi lett az eredmenye, pedig nekem idom, energiam rament.
2020. júl. 26. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!