Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem hivatalos munkát megemlíte...

Nem hivatalos munkát megemlítenétek önéletrajzban ?

Figyelt kérdés

Hobbinak indult aztán egy pár évig ebből éltem (termékekkel való kereskedés értékesítés online - vatera/ebay, stb.) Nem kell milliókra gondolni, szerényen megtudtam belőle élni, de mindig is csak átmeneti dolog volt. Nem rendes munka tehát nem igazán tudom hogyan írjam be.

A jelenleg megpályázott munkákhoz nem nyújt előnyt, de biztos rákérdeznek mivel töltöttem az elmúlt éveket szóval nem tudom mit csináljak.

Ezért arra gondoltam, hogy kihagyom és ha megkérdezik akkor előadom, de ez megint olyan furán fog kijönni meg kitudja mit szólnak, hogy "feketén" milyen tevékenységet folytattam.


2020. jún. 11. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fognak rákérdezni, kutyát nem érdekli
2020. jún. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor azt mondod írjam be? Csak mert ha üresen hagyom akkor szerintem tuti rákérdeznek hisz mégiscsak jó lenne tudni mit csináltam az elmúlt x évben. Mást pedig nem tudok beírni max ha kamuzok valamit (amit pedig nem szeretnék).
2020. jún. 11. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, azt mondom NE írd be!
2020. jún. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg beírhatod, hogy unrelated experience / freelancer. Telefonban úgy is rá fognak kérdezni arra, hogy miért van lyuk az önéletrajzodban, így meg azt, hogy mit csináltál. Nem fejteném ki a CVben, hogy mit csináltam, de látják, hogy csináltál valamit és talán arra lendíti majd a beszélgetést a dolog hogy most akkor miért akarsz megint irodai környezetben dolgozni.
2020. jún. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!