Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meg tudnátok mondani, hogy...

Meg tudnátok mondani, hogy kb. mennyi a fizetése egy kezdő köztisztviselőnek, kormánytisztviselőnek, most a béremelés után?

Figyelt kérdés
Inkább azok válaszát várom, akik biztos információval tudnak szolgálni.

2020. jún. 14. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan nem tudom megmondani, mert lusta vagyok megnézni a mindenki számára elérhető, nyilvános bértáblát.

Gondolom te is, megértem.

2020. jún. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem ilyen egyszerű, mint ahogy az 1es válaszoló írja. Sok mindentől függhet valakinek a fizetése. Koztisztviselőre és kormánytisztviselőkre más jogszabály vonatkozik. Van, hogy sávosan van megadva, amik között eltérések is lehetnek.


Én dolgoztam egyszer 1 évig önkormányzatban. Ott netto 165öt kerestem. Most kormányzatban vagyok egy fél éve itt már nettó 205öt kapok.

2020. jún. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es köszönöm a válaszod. Azt megmondanád, hogy milyen végzettséged van?
2020. jún. 16. 11:45
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Közigazgatás-szervező diploma. Ja, és azt nem írtam, hogy cafeteriaba is lehetnek eltérések, illetve vannak intézmények, ahol busás jutalmakat is osztanak, míg máshol semmit sem adnak. Nagyon nagy a szórás.
2020. jún. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, milyen munkakör, milyen végzettség az elvárás, milyen fizetési fokozatba, kategóriába sorolnak be, milyen képesítéseid vannak még a diploma mellett például. Munkakörön belül is nagy a szórás még hasonló végzettségűek között is.


Ugyanazt a munkát végezzük, a szolgálati időnk is ugyanannyi, mégis több 100 ezres eltérések lehetnek.

2020. jún. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
1 éve dolgozom kormanytisztviselőként főosztályomhoz illő diplomával. 146.300 ft nettoval kezdtem és most a márciusi emelés utan kapok 170.200 ft-t. Cafeteria itt most először volt az évek során, egy összegben netto 170.000ft-ot kellett elosztanunk a SZÉP kártya zsebeiben.
2020. jún. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, írhatnék neked privátban egy kérdést?
2020. júl. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én rendvédelmi igazgatási alkalmazott vagyok, nem tudom, érdekel-e, de leírom, hátha, végső soron ez is közigazgatás.


Jogi diplomával, kezdőként 170 ezer forinttal kezdtem (nyelvvizsgák nélkül ez 120 ezer lett volna -.-), igaz, akkor még kormánytisztviselő volt a besorolásunk. Azóta ugye változott a jogviszony, rendvédelmi igazgatási alkalmazottként jelenleg 200 ezret kapok.

2020. aug. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igazgatásszervező diplomával, (közigazgatási egyetem) járási szinten. Semmi pótlék semmi cafetéria. Nagy semmi. Nettó 130.


Le is léptem 😄

2020. nov. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aki jó pénzt akar keresni, vagy férfiként egzisztenciat akár építeni és nem csókos, hogy benyomják a jó helyekre, az messziről kerülje el a közigazgatást.
2020. nov. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!