Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet zsarolással...

Hogyan lehet zsarolással 50%-os béremelést kiharcolni? Miért enged a cég ennek a zsarolásnak?

Figyelt kérdés

Egy cég miért megy bele abba, hogy 50%-kal több bért adjon egy alkalmazottjának csak azért mert az az asztalra csapott és közölte ha nem kap 50%-os emelést , felmond elmegy?

Erre első körben elküldték őt a gyászba mondták menjen ahova akar, majd amikor az illető napokig tényleg nem jött be dolgozni rátelefonáltak hogy megkapja csak jöjjön.

Miért enged a cég egy ilyen pofátlan zsarolásnak?

És még úgy se értem a dolgot hogy már fenn van hirdetésben az illető állása, ha lesz ember küldik is el. de egyhamar nem lesz másik.


2020. márc. 4. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Mert olyan tudása van, amit nem lehet könnyen helyettesíteni, ilyen poziciókban ezt gyakran megszokták csinálni, ellenben egy olyan dolgozó akinek a tudása könnyen helyettesíthető azt 5-10%-kkal se fogják megemelni, röviden ennyi
2020. márc. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"ilyen poziciókban ezt gyakran megszokták csinálni"


KÖzépiskola, reál szakos tanár. Ez az a szint? Én nem igazán tartom annak.

2020. márc. 4. 17:21
 3/10 A kérdező kommentje:

"ilyen poziciókban"


Nem kissé vicces hogy eztt írod "ilyen " pozíció miközben azt se tudhattad milyen pozi mert nem írtam le eredetileg.

Honnan tudod hogy milyen pozi és lehet-e rá embert kapni?

2020. márc. 4. 17:23
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

"KÖzépiskola, reál szakos tanár."


Hazudsz.


Köszönjük az újabb kamukérdést.

2020. márc. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Ezt nem mindenhol lehet eljátszani, szerencséje volt.
2020. márc. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Ezt nem mindenhol lehet eljátszani, "


Hát itt is keresik az utódot.... szóval nem tudni meddig örülhet az emelésnek de nem innen megy nyugdíjba az fix.

2020. márc. 4. 18:10
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Legalább a fizetés most jött időben? 😊
2020. márc. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Na linkeld már be légyszi azt a hirdetést 😁
2020. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Beütött az uncsi, Balázska?
2020. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
És visszatért Balázs. Azt nem értem miért nem törlik végleg a fiókját. Múltkor viszont legalább sikerült töröltetni a kérdést.
2020. márc. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!