Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyetemistaként nyári munkára...

Egyetemistaként nyári munkára vagy passzív félévre teljes munkaidős állásra milyen bérigényt "illik" megadni, vagy egyáltalán mi alapján kell ezt számolni?

Figyelt kérdés
Az első évemen vagyok túl, két nyelvvizsgám van (egyik felső) recepciós állásokról lenne szó, de ötletem nincs mit írjak, vagy mennyi az átlag órabér ilyen helyeken...
2020. jún. 14. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Segítek: minimálbér
2020. jún. 15. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*Garantált bérminimum
2020. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már mire föl kapna garantált bérminimumot??? A recepciós álláshiz nem kell érettségi
2020. jún. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
felhívnám a figyelmed arra a részre, hogy "Egyetemistaként". Ha egyetemista, fel kellett vegyék egyetemre. Gondolom az megvan, oda hogy jut be az ember.
2020. jún. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4, az, hogy VAN érettségije, nem jelenti, hogy KELL a munkához, garantált bérminimum meg csak akkor jár
2020. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt #3-nak is elkéne magyarázni, mert ő kötötte hozzá (idézném: "A recepciós álláshiz nem kell érettségi"). Én őt javítottam ki.
2020. jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!