Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak itt akik még most is...

Vannak itt akik még most is készülnek ki ezen az éven valami építkezésre vagy gyári, multis munkára Angliába, Hollandiába, Németbe, Osztrákba? Ki által mentek ki, vagy csak hirdetésre? És specializált munkára mentek vagy általánosra (pl mosogatás)?

Figyelt kérdés
Mindenkinek menne a zöld kéz, ha válaszol értelmesen, hogy megy-e és mire, meg van e hatása a koronának arra, ha esetleg nem megy. 34 F.
2020. jún. 15. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Decemberben jöttem Hollandiába egy vegyipari multihoz pénzügyre. Egy recruiter keresett meg és vitt végig a 3 körön.


Hatása az láthatóan van. Kevesebb embert keresnek és néha elbocsátások is vannak. Ami/aki raktározással foglalkozik az beleszakad a munkába, oda még mindig keresnek embereket.

2020. jún. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. De Adtál fel hirdetést?
2020. jún. 16. 10:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem adtam fel semmilyen hirdetés.


Mire gondolsz?

2020. jún. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van aki kiteszi magát, hogy menne ide vagy oda, és ilyen vagy olyan szaktudása van, amire esetleg felfigyel egy fejvadász. De van aki csak lát egy álláshirdetést, és arra jelentkezik.
2020. jún. 16. 15:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Még sosem láttam hírdetést ahol a munkavállaló magát hírdeti.


Nem tudom milyen területen mozogsz de a Linkedin és a Glassdoor feldobja az állásokat és figyelmeztetést is tudsz kérni szakmához kötödő friss állásokra.


A fejvadász azért fejvadász mert megtalál ha akarod ha nem. Kell egy jó Linkedin profil és zaklatnak ha van esetleg egy állás ahova jó lehetsz.

2020. jún. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Hollandiába jöttem ki április 1.-én teljesen egyedül,ismeretség,kellő nyelvtudás nélkül. Most ott tartok,hogy utcán alszok. Nehogy valaki elkövesse ezt a hibát,hogy ismerős nélkül külföldi munkát keres.

Lehet magyar kötvetítőn keresztül is,de azok mind átverések. Rabszolgamunka,nem fizetnek ki,másokkal kell együtt lakni,meg csupa ilyen jó dolgok.

2020. jún. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kell a munkakozvetito, utana ha megy a melo akkor. Menet kozben lehet valtani. Nekem ezt mondták
2020. jún. 20. 18:08
 8/8 anonim válasza:

Ja,hadd húzzanak le. Mármint a magyar közvetítők. Van,akinek a bérének csak a harmadát fizetik ki,és semmit nem tud tenni,mert nincs bejelentve.

Sok csaló munkaközvetítő illegálisan toboroz munkaerőket,index fórumokon is szokták.

2020. jún. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!