Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy gyári munkás miért hízik el?

Egy gyári munkás miért hízik el?

Figyelt kérdés
2020. máj. 29. 16:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
sok gyár van ami nem olyan kemény. még ülhetnek is.
2020. máj. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Ha BÁRKI több kalóriát visz be, mint amennyit elhasznál, akkor (el)hízik!

A gyári munkás is hiába használ fel relatív sok energiát, ha sokkal többet eszik, pl. sok zsíros ételt, rengeteg kenyérrel meg még alaposan besörözik/beborozik - ami szintén nem nem kevés kalória -, akkor nem igazán nehéz elhízni!

2020. máj. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%

Azért mert kevés a pénze minőségi kaját venni.

Marad a fehér kenyér meg a krumpli.

2020. máj. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
#3-nak van igaza, plusz még: 12 órás műszak után nem marad sem idő, sem energia "normális" testmozgást végezni.
2020. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
Miért ne hízna? A legtöbb gyári munka nem túlságosan kalóra égető tevékenység, nem szenet lapátolnak.
2020. máj. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Régen is volt krumpli a földeken mégsem híztak el a parasztok. Pénzük nekik sem volt minőségi kajára.
2020. máj. 29. 17:25
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Mert szünetben gyorsan behammogják a szendvicset, aztán mennek tova. Nincs lehetőségük arra, hogy elmenjenek valami étterembe, kérjenek párolt zöldségköretet natúr hallal.

Ja, ott van az éjszaka kérdésköre is. Elvileg éjszaka nem szabad enni. Mi van azzal,aki pont éjszaka dolgozik, 12 órában? Akkor este 6tól reggel 6ig semmit se eszik,hazaér,beesik az ágyba,majd felkel 8 óra múlva (ja,7kor ér haza), laza 15kor felkel.

2020. máj. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, szerinted a földművelő étrend nem minőségi kaja? A sok zöldséggel és gyümölccsel? Mert azért az rohadtul más, mint kólán, csipszen, fehér kenyéren és Tesco gazdaságos Zala felvágotton élni...
2020. máj. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%

A burgonya igenis fogyókúrás étel, nincs laktatóbb a főtt burgonyánál. Ehetsz belőle bőven és tejjel együtt fogyasztva teljes értékü táplálék, évekig ellehetne élni ezen a 2 dolgon.

Én fogytam 30

2020. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%
30 kilót fogytam, amikor burgonyát ettem főleg, bármennyit ehettem és nagyon jól lakott voltam. Nem minden szénhidrát gonosz
2020. máj. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!