Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » KPMG Legal milyen, mint...

KPMG Legal milyen, mint munkahely?

Figyelt kérdés
Egy pályakezdő ügyvédjelölt szemszögéből kb milyen a fizetés, munkakörnyezet, túlóra?

2020. jún. 17. 16:04
 1/5 A kérdező kommentje:
szóval sz*r, gondoltam :DD
2020. jún. 22. 00:00
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Itt nem az a lényeg, hogy KPMG legal, hanem hogy:

- Pályakezdő

- Jogi területen


Pályakezdőként akármi a munkát, mindenki ki fog zsigerelni, neked pedig az a dolgod, hogy belehazudd a szemükbe, hogy élvezed. Ezzel biztositod magadnak, hogy jó ajánlóleveled lesz és hogy később jobb munkád lesz.


Jogi terület telitve van. Nézz körül, minden tehetségtelen ember jogra megy, mert ott a neve előtt lehet az, hogy dr. Professionon nézd meg, hogy mennyi álláshirdetés van mérnöki pozira és mennyi jogira.

2020. jún. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen nagyobb könyvvizsgáló cégek nagyon durván kizsákmányolják az embert, igazából mindegy is, hogy pályakezdő vagy senior az ember... hozzánk is az egyik ilyen big4 cég jár auditálni, és szoktunk beszélgetni. Nagyon fancy cégek, jó a fizu, jók a körülmények, viszont hétfőtől vasárnapig dolgoznak és sokszor utaznak vidékre. Nem ritka a napi 12-14 óra, és az éjszakázás sem.


Szóval ezt ép ésszel sztem fiatalon is csak 1-2 évig lehet bírni, utána váltani kell, különben bedarál..

2020. jún. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jelölti tapasztalatokra lennék kíváncsi, minél többre.
2020. júl. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na hát én interjúztam náluk, az egy dolog, hogy maguktól egy árva szót sem mondanak a fizetésről, sőt, igazából magáról a munkáról sem, mindent harapófogóval kellett kihúzni, de emellett még iszonyat bunkók is voltak, mind a HR-es, mind a szakmai vezető.


Gondolom a kiválasztott egy ember már rég megvolt, csak a kötelező köröket le kellett futni, hogy korrektnek tűnjenek.

2020. aug. 11. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!