Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Multinál milyen a készletgazdá...

Multinál milyen a készletgazdálkodási osztály?

Figyelt kérdés
A kereskedelmit ismerem, nem egy asztalos munka, nem ültem egész nap a gép előtt, mint most egy másik munkakörben. Írna vki részletesen, hogy mennyire géphez kötött vagy van benne fizikai, amikor leltározni kell, stb.? Felsőfokú logisztikai végzettségem van, ebben dolgozom, de már elég az egész napos ülésből. Ott is van sap, excel, mi még? Ezek nem probléma, ismerem.

2020. jún. 18. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Logisztikai diplomával és szakmai tapasztalattal nincs elképzelésed róla?

Az úgy wtf…

Egyébként igen, kb. full gép előtti időtöltés egy multinál. Nézed a cikkszámokat, figyeled a készletváltozást, adod ki a rendeléseket a beszállítók felé. Karbantartod a tételtörzset esetleg, forecast-olsz. Utóbbiakat némi tapasztalattal már.

2020. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A logisztikának kismillió ága van, én az egyik ilyen kismilliomodik osztályon dolgozom, közöm nincs a készletmozgáshoz. Az "ebben dolgozom" nem 10 évet jelent. Mindegy, nem ez a lényeg, vmilyen mozgalmasabb osztályt szeretnék keríteni, erre gondoltam.
2020. jún. 19. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is abban dolgozom, azért mondom. Ráadásul a készletgazdálkodást tanítják is rendesen.

Ha mozgalmasabb kell, az nem a készletgazdálkodás lesz. Fizikailag biztosan. Ha gyűjtesz tapasztalatot és széria beszerzőből tovább tudsz lépni project/új termék beszerzőnek, vagy valami hasonló, akkor az lehet izgalmasabb. De az is gép előtti munka, max beszállító látogatás lehet benne, de az meg megint egy újabb szint.


#1

2020. jún. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor melyik az az osztály, ahol nem gép előtt vagyok egész nap, van egy kis fizikai munka, és nem néznek ki, hogy felsőfokú végzettségem van? Nem baj, ha nem lépkedek felfelé a ranglétrán évenként, az se baj, ha nem irányíthatok 50 dolgozót. Tolnák rám a feladatokat, de nem baj, ha nem. A fizetést most hagyjuk.
2020. jún. 20. 06:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Raktárvezető, raktári adminisztrátor.

De ezekhez meg nem is szükséges a diploma.

2020. jún. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!