Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehetséges hogy egyes...

Hogyan lehetséges hogy egyes emberek 20-30 éves koruk között eljutnak egzotikus helyekre (pl. thai-föld, miami, mexikó)?

Figyelt kérdés

2020. júl. 2. 14:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Régi kérdés de, kb. 30x jártam külföldön, a legextrémebb hely Izland volt, középsulis cserekapcsolattal. :D


És mindig nagyon okosba lettek megoldva ezek az utak, amilyen olcsón csak lehetett. A családom erdélyi, szóval oda szinte évente eljártunk gyerekként, kivéve amikor a nagyszülők ránk vigyáztak nyári szünetekbe. Aztán már 8 éve nincs kihez menni. :(


Horvátországban 4x voltam, Olaszban 3x, Szerbia, Ljubljana,Prága,Belgium, Svédország,Koppenhága, Németország, Ausztriában is jópárszor jártam már, Angliában is voltam egyszer, Franciaországban és Szlovákiában sajnos csak átutazóban.

2021. nov. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!