Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki panaszkodik az alacsony...

Aki panaszkodik az alacsony fizetésére miért nem fűzi hozzá, hogy csak részállású? Azért így más a leányzó fekvése?

Figyelt kérdés

Ismerős fűnek fának panaszkodik hogy 130 a nettója. Az nem túl sok valóban. De azt már nem fűzi hozzá hogy nem főállásban kap ennyit, hanem 3x 6 órában.

így már kicsit más a leányzó fekvése, nem?

A heti össz munkaideje 18 óra, más meg heti 40-45 órákat keccsöl nettó 150-ért.

Ahhoz képest a 18 óráért nem is rossz a 130 nettó.


2020. júl. 3. 10:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
2020. júl. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Így is szar fizu.
2020. júl. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Javítsuk a kerdésedet: ismerősöd panaszkodik, hogy szar a fizuja pedig csak részállásban dolgozik.

1. A két dolog még lehet igaz. Attól, hogy valaki részállasban dokgozik még kaphat arányosítva is szar fizetést.

2. Attól még, hogy te úgy gondolod, hogy ez jó fizetés (amúgy szerintem is az) lehet, hogy ő többet szeretne, úgy érzi nincs megbecsülve a munkája, a ledolgozott óraszámtól függetlenül.

2020. júl. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

"lehet, hogy ő többet szeretne, úgy érzi nincs megbecsülve a munkája, a ledolgozott óraszámtól függetlenül."


Semmi gond ! Ott az ajtó nyitva áll, ez nem börtön, felkutat egy olyan állást ahol többet adnak és kész.

Akkor ne itt sírjon.

Én is többet szeretnék. KI nem szeretne többet.

Na de én tisztában vagyok a realitásokkal és mélyen kussolok mert örülhetek ha ez is van.

2020. júl. 3. 12:53
 5/15 anonim ***** válasza:

Itt az is kérdés, hogy ő dolgozna-e többet, ha lehetne. Vagy kapott egy 3x6 órás allást, "kell vagy nem" alapon és inkább elvállalta, mert a semminél több. De ha nincs mellette más, cseszheti a sok szabadidejét, amiben éhen halhat 130-ból.

Ahhoz, hogy meg tudj élni, minimum kell még egy állás ugyanennyiért, na de azt kisakkozni, hogy heti három nap itt, két nap meg amott, szinte esélytelen.

Szerintem az illető a 130 ezres összegre panaszkodik, ami tényleg kb. a nyomorgáshoz elég. És ebből a szempontból mindegy, hogy mennyi idő alatt keresi meg.

2020. júl. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"ami tényleg kb. a nyomorgáshoz elég"


És ki kovácsolta a láncokat ami itt tartja? nem elég a bére? Ott az ajtó nyitva! EGy ilyen "szuperászért" két kézzel kapnak bárhol. Mit keres még itt? Felmond keres máshol főállást 3x annyiért.


Elvégre ismerjük a GYK-s szuperbölcsességet: Pesten 200 alatt NINCS állás (ugye.. fel nem kelünk ez alatt) Hát akkor.....

2020. júl. 3. 15:08
 7/15 anonim ***** válasza:
Téged mi tart a munkahelyeden nettó 160ért?
2020. júl. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"Téged mi tart a munkahelyeden nettó 160ért?"


Már leírtam , olvasni tán tudsz.

Tessék magamat idézem:

"Na de én tisztában vagyok a realitásokkal és mélyen kussolok mert örülhetek ha ez is van."


Mi nem érthető ezen?

2020. júl. 3. 15:27
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi, end of story, nem kell huszadszor is megkérdezni.
2020. júl. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pesten tényleg nincs állás nettó 200 alatt, elmész takarítani, ott is napi 6 órára kapsz nettó 180 at, napi 8 ra 220 at. Sok ilyen hirdetés van.
2020. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!