Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha a fizetesek.hu szerint tök...

Ha a fizetesek.hu szerint tök átlagos a keresetem miért mondja mindenki hogy szarul keresek?

Figyelt kérdés

Megnéztem a fizetések.hu-n meg a profession bériránytűt, és azt látom, hogy abban a szektorban abban a régióban és abban a munkakörben amiben én vagyok, a bérem tök átlagos.

Van magasabb is az igaz, na de alacsonyabb is bőven.

Szóval tök átlagos. Van ahol kicsit többet kapnék de másutt meg épp még ennyit se.

Vagyis kb helyben vagyok.


De akkor miért mondja mindenki hogy alacsony a bérem? Nevetséges nonszensz ennyiért miért dolgozol stb?


Hát itt a bizonyíték hogy ebben a munkakörben másutt se adnak többet (lehet még ennyit se)

Persze munkakört válthatok de az már egy másik mese lenne (+végzettségem sincs hozzá)


2020. júl. 6. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
munkakör + bér?
2020. júl. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Azért, mert az átlagos az nem "jó", hanem beletörődés a potenciális jobbléted elhalasztásában. Magyarán annyit keresel, mint az emberek többsége, nem leszel soha kitűnő.
2020. júl. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Szia munkaügyis troll. Jól bebizonyítottad magadnak, hogy a közszférában bértábla van. Írtál egy húszezredik rinyaposztot, gratulál neked a magyar nép. Tessék most már mást csinálni.
2020. júl. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Na megint kezdődik az alapítványi iskolás őrület...
2020. júl. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Az az oldal nem a valóságot mutatja, hanem sokkal alacsonyabb számokat.

Ha versenyszférában dolgozol, ajánlom a Hays Salary guide-t/bériránytűt. Ott pontosabb képet kapsz.

2020. júl. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5%
Nem barátom. AZ a Magyar valóságot mutatja.
2020. júl. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Na jöhet az agymenés következő fejezete. :D
2020. júl. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
A fizetések.hu kb 10 évvel ezelőtti átlagot mutat.
2020. júl. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!