Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mennyit kolt egy...

Szerintetek mennyit kolt egy atlagos budapesti fiatal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerintetek mennyit kolt egy atlagos budapesti fiatal? Alberlet es rezsiit leszamitva kb 120000 forintot koltok el egy honapban. Szuleim szerint ez sok, barataim szerint nem. Kinek higyjek? Koltsegeimet nem kovetem egyaltalan, mert igazabol jol keresek, de azert jo volna egy sajat lakas a kozeljovoben. Auto, dohanyzas nincs.


27 eves vagyok, no, egyedul elek Budapesten.



2020. júl. 1. 18:10
A kérdező szavazást indított:
nagyon sokat koltesz
lehetne lefaragni belole
kb oke
kicsit sporolosnak tunsz
ez az osszeg Budapesten szinte letminimum
23 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Elsőre soknak tűnik, de igazából attól függ, mire költesz.

Én pl keveset járok szórakozni, koncertre, egyéb helyekre, ami pénzbe kerül szinte egyáltalán nem. Kaján nem spórolok, illetve ha kell valami, megveszem, de felesleges dolgokra nem költök, átgondolom a kiadásaim. Egyébként követem a pénzügyeim és kb 80-100e Ft-ot költök havonta. 28F

2020. júl. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%

"kb 120000 forintot koltok el egy honapban"


és bp-i fiatal vagyok és 120-at összesen nem keresek (118.000 a nettóm)

Utolsó fillérig lakhatás rezsi kaja. Utolsó fillérig. Ruha a turiból vagy szeretetszolgálatból, sport szórakozás semmi, kocsi ilyesmi még álmomban sem.

2020. júl. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy én is soknak tartom, s én is elverem mindig a pénzem😢
2020. júl. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

#2

Ne haragudj, de ennyiért baromira nem éri meg Bp-en élni. Ez kb minimálbér, amit vidéken is megkereshetsz, alacsonyabb lakhatási költségek mellett.

Nem akarok bunkó lenni, de önsanyargatás/sajnáltatás helyett, inkább nagyon gyorsan keress másik munkahelyet vagy költözz mert butaság, amit művelsz.

2020. júl. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Albival egyutt 200-220 korul koltok az albi + rezsi olyan 120-130 korul jon ki.


Nem hiszem hogy 120 sok lenne de nem ertem ha te keresed a penzt akkor a szuleid miert szolnak bele?


Felnott no vagy eled az eleted lassan ideje volna beked hagyjanak nem?

2020. júl. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

2-es

Menekülj Budapestről ha csak ennyit tudsz megkeresni!

Szabolcs megye, megkeresek 180 ezret nettóban teljesen tisztán nagyon laza munka körben és megélhetési költségeim jóval alacsonyabbak mint Budapesten lennének!

2020. júl. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Kettes, te hol dolgozol ennyiert? Jesszus.
2020. júl. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ja es 5 os vagyok, 26 f, nagyon jol keresek
2020. júl. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Kettes, te hol dolgozol ennyiert? Jesszus."


Kérlek. Megmondom. Tanár vagyok, de nem teljes óraszámú. És mielőtt megkérded miért nem vagyok teljes óraszámú-mert még folyamatban van a 3. egyetemi szakom.


És ha elvégzem mi lesz? Akkor "főállású " tanár leszek.


Na és mennyi a főállású tanári kezdőbér?

nettó 140 körül.

5 év egyetem után.

És mindegy Pest vagy nem Pest, mert bértábla van.

2020. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%
Miért akarsz mindenáron tanár lenni, ha már előre tudod, hogy nehéz lesz belőle megélni? Miért nem adsz magánórákat többezer Ft/óra áron?
2020. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!