Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mikor közlik, hogy mennyi a...

Mikor közlik, hogy mennyi a felmondási idő?

Figyelt kérdés
Pénteken beadtam a felmondásom,meg is kapták,azóta várom,hogy igényt tart e a munkáltató a felmondási idő letöltésére.Van e oylan jogszabály ami egyértelműen nyilatkozik,arról hogy egy munkáltatónak menniy időn belül kell reagálnia a munkavállaló felmondásáról illetve a felmondási idő letöltéséről illetve elengedéséről.
2010. aug. 2. 14:53
 1/1 anonim válasza:
Elvileg már akkor közlik, amikor tudtukra jutott a felmondásod. De vagy ledolgoztatják vagy nem azt az időt. Én elég rosszul csináltam, mert hiába adtam be a felmondásom, ráadásul azonnali hatállyal akartam elmenni, ők nem engedtek ebből, hanem olyan szemét módon megfenyegettek, hogy le kell töltenem azt az időt, m ha nem akkor kártérítést kell fizetnem. Szóval most azon filózok, h elmegyek táppénzre, ami jogos is lenne, m az ottani stressz miatt gyomorfekélyem lett :S hogy mi lesz ennek a vége nem tudom, de nem írj alá olyan papírt, ami számodra nem kedvező.
2010. aug. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!