Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gödön a Samsung SDI Magyarorsz...

Gödön a Samsung SDI Magyarország Zrt.-nél ha dolgozol milyen magánéletet tudsz élni? -mennyire rugalmas a munkaidő? van lehetőség elvinni a gyerekt ovodába ,iskolába.stb -eltudsz menni orvoshoz ha éppen úgy adódik ? (Mérnöki pozícióra jelntkezem)

Figyelt kérdés

#Samsung #akkumulátor #Göd #Samsung SDI Magyarország Zrt.
2020. júl. 9. 13:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Egy operátor mennyit keres most? Állítólag ülő munka,csak valami gépet kell nézni,ha zöld jó,ha piros hibás. 12órás meló tudom, 4műszak vagy,hogy van?
2021. jan. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
38%
11-nek. Hát egyáltalán nem ülő munka. Habár az részlegtől függ. A fizetés az tűrhető: attól függ, hogy milyen poziban vagy operátor 1 vagy 2 vagy technikus
2021. jan. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%
Én mérnökként kaptam ajánlatot, 350 nettó alattit. Nem is fogadtam el.
2021. jan. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Kérdés gazda vagyok. 13/13-as nagyon ekveset ajáblottak akkor, nekem jóval többet+kafetériát+egyebeket. Mondjuk nem is merem a taasztalataidat. Ha kezdő vagy akkor reális.
2021. jan. 30. 14:43
 15/15 anonim ***** válasza:
54%
350 nettó alatt az érthető, mert arra jönnek a juttatások és cakompuder a végére durván egy 380-480ezer nettó között jössz ki hónap végére
2021. febr. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!