Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak nekem furcsa, hogy 50...

Csak nekem furcsa, hogy 50 éves ember még mindig csak mosogatói állásokra jelentkezik?

Figyelt kérdés

Benne vagyok több fb csoportban és azt látom, hogy 50 éves ember mégmindig csak ilyen rosszul fizetett állást akar.

Nekem ez elég fura, mert azt hinném, hogy ennyi idős korra már csinálnak valami jobbat az emberek, hiszen ott a tapasztalat....


Miért van ez?



2020. júl. 21. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Ha egész életébe csak kulimunkát végzett és nincs semmi képesítése, nem is szerzett életében akkor még is mire jelentkezhetne?
2020. júl. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Nem mindenki a munkahelyen teljesedik ki. Lehet, hogy számára lényegtelen, hogy mi a munkája, elvégzi, pont. Az is lehet, hogy 5 éve még menő csoportvezető volt egy piacvezető pénzintézetnél és a stresszből lett elege, látni nem egy ilyet is. Sosem tudhatod, kinek mi van az előéletében.

Ettől még nem rosszabb ember, mint akárki más. Nem a munkahelyed tesz többé vagy kevesebbé emberileg.


A látatlanban ítélkezés már más tészta, az ingoványos terület. Óvakodj tőle!

2020. júl. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki akar többet. Ha akarna, már rég nem mosogatna.
2020. júl. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a mosogatás nettó 500e-et fizetne, akkor én is mosogatnék mint egy gép.
2020. júl. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!